Otelz, Büyümeye Devam Ediyor 0

2013 yılında kurulan sitede ayda 500.000 kişi, 4000’den fazla seçenek arasından otel araması yapan, geçtiğimiz yıl 2 fonlama şirketi Howzat Partners ile Malezya’lı yatırım fonu Elixir Capital‘dan 10 milyon dolar değerleme ile yatırım alan Otelz büyümesine devam ediyor. 

Otelz-Otel-Rezervasyonu

Otelz.com Genel Müdürü Tuna Yılmaztürk, Türk turizminin online mecralarda gelişmesi gerektiğini ve çalışmalarını bu yönde yaptıklarını dile getirdi. Yılmaztürk, Türk turizmini dünya standartlarının üzerine çıkarmak için çaba sarfettiklerini sözlerine ekledi ve devam etti 2016’da En Az 100 bin Rezervasyon Hedefleniyor.

OTELZ NEDİR?

Ekonomik tatil fırsatları için sürekli erken rezervasyondan bahsediyoruz. Peki ya son dakika indirimlerine ne dersiniz? Bugün veya yarın girişli konaklamalar için Otelz.com son dakika indirimleri sunarak seyahatte pek alışık olmadığımız şekilde ekonomik seçeneklere ulaşmanızı sağlıyor.

OTELZ’DE NE GİBİ KOLAYLIKLAR VAR?

Otelz’in kullanıcılarına kolaylıkları ise çok fazla. Yapmanız gerekenler www.otelz.com adresinden üye olup aşağıda belirttiğim kolaylıkları edinebilirsiniz.

  • Kredi kartı olmadan ücretsiz rezervasyon kolaylığı yapabileceğinizi unutmayın.
  • Günümüzün teknolojisinin olmazsa olmazı telefondan bile yapabileceğiniz rezervasyonlarınız için mobil aplikasyon
  • Her gün yenilenen günün otel fırsatları
  • Ve binlerce bütçeye uygun Otelz rezervasyonları
  • Gerçek otel yorumları
Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe