Otel ve Ağırlama Teknoloji Firması Guestline Yatırımcıları Cezbediyor 0

Ağırlama sektörü yazılım sağlayıcısı Guestline, Riverside şirketinden miktarı belirtilmemiş “önemli bir yatırım” elde etti. ABD’li özel sermaye şirketi, Shrewsbury tabanlı Guestline’a yatırım yapmak üzere kesinleşen bir anlaşmaya dahil oldu. Bu anlaşmanın kısa sürede tamamlanması bekleniyor.

Guestline, doluluk oranlarını yükseltmek, verimlilik ve ortalama oda fiyatları için sunduğu çözümlerle birlikte ağırlama ve otel işletmeciliği alanının tamamını kapsayan geniş ürün yelpazesine sahip ve dağıtım gerçekleştiriyor.

İşletme; bağımsız oteller, otel zincirleri, öğrenciler için konaklama sağlayanlar ve apart otellerden oluşan geniş bir müşteri tabanına sahip, ayrıca ağırlama sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için 20 ülkede ve dört kıtada faaliyet gösteren güvenilir bir ortak.

Riverside şirketi ortağı Martin Scott şunları söyledi; “Guestline’ın ürünleri sorunsuzca denenmiş ürünler ve müşterilerinin kolayca gelir elde etmesini sağlıyor. Bu yüzden büyümek için olağanüstü bir platform. Şirketin hem yurtiçi pazarda hem de uluslararası olarak güçlü bir büyüme potansiyeli mevcut, ortak olarak birinci sınıf yönetim ekibimizle birlikte büyümenin bir sonraki aşamasına yardımcı olmak için heyecan duyuyoruz.”

Uzman firma Altium anlaşmanın güvence alınması için Guestline hissedarlarına finansal danışmanlık hizmeti sağladı.

Guestline CEO’su Phil Davidson; Altium ekibinin uzmanlığı ve taahütü tüm hissedarlar için mükemmel bir sonuç sağladı. İşletmemizi ileri taşımak için Riverside gibi mükemmel bir ortak bulduk ve bu anlaşma olağanüstü bir sonucu temsil ediyor.” dedi

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.