Otel Müşterileri AireSpa ile Artık Odalarındaki Havayı Kontrol Edebilecek 0

Innovaci şirketi, otel müşterilerinin odalarındaki kokuları ve sesleri kontrol edebilmesini sağlayan yepyeni bir sistem olan AireSpa’yı kullanıma sunuyor.

Müşteri deneyimini en iyi duruma getirmek için teknolojiyi kullanma trendini uygulayan Innovaci, New Jersey’de bulunan bir sağlık ve yaşam merkezi. Innovaci şu sıralarda otel müşterilerinin odalarındaki koku ve sesleri kontrol edebilmesine ve havadaki kuruluk ve alerjenleri yok etmesine yarayan AireSpa‘yı kullanıma sunuyor.

AireSpa, zemin üzerinde duran ve dokunmatik ekranı ile kontrol edilebilen bir ünite olarak dizayn edilmiş. Innovaci’nin ürün açıklamasında yazılana göre, “AireSpa‘nın bu tasarımı hava arıtma, nemlendirme, aromaterapi ve ses düzeni konusunda tüm oda için çözüm oluşturuyor”.

Benzerleriyle arasındaki farklar otellerin AireSpa‘yı tercih etmesi için tek sebep değil. AireSpa, ekibin eğilimleri ve kullanımı görebileceği bir takip sistemine sahip olduğu gibi müşteriler için farklı faturalandırma seçenekleri sunup otel için muhtemel tasarrufları da belirliyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe