Optima Express ile Avusturya’dan Edirne’ye Trenle Seyahat Edebilirsiniz. 0

Münih merkezli Optima Express şirketi Avusturya’nın Villach kentinden Edirne’ye yolcu ve araçların taşındığı tren seferlerine başladı.

Optima Express ile yaklaşık 30 saatlik bir seyahat ile Edirne’den Avusturya’nın Villach kentine ya da tersi istikamette Villach kentinden Edirne’ye ulaşabileceğiniz seferler Avusturya’dan sonra Slovenya’ya ve sırasıyla Hırvanistan, Sırbistan ve Bulgaristan topraklarından geçtikten sonra Türkiye’ye ulaşıyor. 21 Nisan ile 8 Kasım tarihleri arasında sefer yapacak olan Optima Express Otokuşet adı verilen trenin özelliği tren ile yolculuğunuz esnasında araçlarınızı da trenlerde beraberinizde taşıyabiliyorsunuz.

Trenin restoran bölümünde sınır ötesi et ve süt mamülleri yasaya tabi olduğundan kısıtlı şekilde yiyecek servisi yapılıyor. Çorba ve makarna gibi yiyecekler bulunuyor. Her türlü içecek temin etmek ise mümkün. Bu nedenle yolcuların yolda ihtiyaç duydukları yiyecekleri yanında getirmeleri tavsiye ediliyor.

OPTİMA EKSPRESS HAREKET SAATLERİ

Edirne’den hareket saati 19.40 Avusturya (Villach) varış saati 03.56
Avusturya’dan hareket saati 21.33 Edirne’ye varış saati 04.34

OPTİMA EKSPRESS BİLET FİYATLARI

Optima Ekspress fiyatları yolculuk yapacak yolcuların sayısı ve taşınacak aracın özelliklerine göre değişmekte olup tren ile yolculuk yapmak isteyenlerin firmanın internet sitesinde bulunan formu doldurmaları halinde tren ile yolculuk için ödeyecekleri ücret ortaya çıkmaktadır.

2017 yılı bir kişi yetişkin ücreti 149 Euro, olup araç yüksekliği 150 cm kadar olan bir aracın ücreti ise 259 Euro’dan başlıyor

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe