Online Seyahat Platformu Lastminute.com; Visa ve Wirecard ile İşbirliği Yaptı 0

Online seyahat platformu lastminute.com; Visa ve Wirecard ile işbirliği yaparak tatil yapmayı ve seyahat etmeyi sevenler için yeni banka kartı hizmetini duyurdu. 

Yeni kart, kullanıcılara çok sayıda önemli avantaj sunacak. LM Card adı verilen kart ile kullanıcıların nakit paraya ihtiyaç duymadan dünya genelinde kendi yerel para birimleriyle ödeme yapabilmesini sağlıyor. Ön ödemeli bir kart olan ve bir mobil uygulaması da bulunan bu yeni kart ile farklı para birimleri arasındaki dönüşümler kolay ve hızlı bir şekilde yapılabiliyor.

Döviz bozdurmanın dışında; hesap kontrolü, bakiye yükleme ve gelecek tatiller için ödül kazanma şansı da LM Card’ın sunduğu avantajlar arasında yer alıyor. Ayrıca tüm tatil boyunca kullanılan ödeme kartının, karta ait mobil uygulama aracılığıyla dijital bir ortamda saklanması, şüphesiz ki yabancı bir ülkede kullanıcılar için önemli bir güvenlik önlemi sağlamaktadır.

Lastminute.com Finans Müdürü Sergio Signoretti “Artık seyahatseverlerin yabancı bir ülkede para birimi dönüştürmekten çekinmesine ve ATM’lerde kredi kartlarının kabul edilip edilmeyeceğine dair endişe duymasına gerek yok.” olarak belirtti. LM Card, Visa’nın geçerli olduğu tüm ülkelerde kullanılabilecek. Yeni seyahat kartı, lastminute.com üzerinden dakikalar içerisinde temin edilebiliyor.

Kaynak: Dijifi

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.