Nusret steakhouse yeni adresinde açıldı. 0

Sunduğu benzersiz et çeşitleri ile açıldığı ilk günden bu yana et meraklılarının ilk ve tek adresi haline gelen Nusret Steakhouse, Nusret Etiler Nispetiye Caddesi üzerindeki yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Alışılagelmiş Nusret hizmet kalitesini, ahşabın hakim olduğu yalın bir dekorasyonla buluşturan mekanın açılışında iş, cemiyet, eğlence ve sanat dünyasının önde gelen isimleri hazır bulundu.

093d

600 metrekarelik yeni adresinde hizmet vermeye başlayan mekanın D.ream (Doğuş Restaurant Entertainment and Management) için ayrı bir anlam taşıdığını belirten D.ream CEO’su Levent Veziroğlu, “Doğuş Grubu olarak eğlence, yeme, içme sektöründeki başlangıcımızda Nusret gibi çok değerli bir et lokantası ile olan ortaklığımız bizi çok memnun ediyor. Nusret, benzersiz et işleme ve pişirme teknikleri yanında, müşterileri ile de kurduğu yakın, samimi temas sayesinde bugün İstanbul’da et denince akla ilk gelen adres olma özelliğini taşıyor.” dedi.

Nusret restoranın ortağı ve şefi Nusret Gökçe ise yeni adreslerinde konukların lezzet alışkanlıkları ve konforlarının ön planda tutulduğunu belirterek, “Nusret’in yeni yerini planlarken bizim için en önemli kriter mekanın özünden en ufak bir şey yitirmemesiydi. D.ream ortaklığından aldığımız güç ile birlikte çok özel bir yer açtık. Ödün vermediğimiz et kalitemizi ve hizmetimizi müşterilerimize bundan sonra kendilerini evlerinde hissedecekleri bir mekanda sunabilme şansı bulacağız.” dedi

Sunduğu benzersiz et çeşitleri ile açıldığı ilk günden bu yana et meraklılarının ilk ve tek adresi haline gelen Nusret Steakhouse, Nusret Etiler Nispetiye Caddesi üzerindeki yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Açılışta İstanbul iş, cemiyet, eğlence, spor ve moda dünyasından birçok ünlü isim yer aldı.

Hizmetine 2012 yılı itibarı ile D.ream ortaklığında devam eden Nusret, alışılagelmiş et ve hizmet kalitesini, ahşabın ağırlıklı kullanıldığı yalın dekorasyonu, geniş içki seçeneğine sahip barı ve artırılmış yer kapasitesini aynı çatı altında yeni adresinde buluşturuyor. Mekan, üstü açılıp kapanabilen arka terası ve ön bahçesiyle konuklarının her mevsim açık hava keyfi yaşamalarına imkan veriyor.

Levent Veziroğlu: Nusret’i yurtiçi ve yurtdışında yeni projelere taşımayı hedefliyoruz

600 metrekarelik yeni adresinde hizmet vermeye başlayan mekanın D.ream için ayrı bir anlam taşıdığını belirten Doğuş Yeme İçme Grubu CEO’su Levent Veziroğlu, “Doğuş Grubu olarak eğlence, yeme, içme sektöründeki başlangıcımızda Nusret gibi çok değerli bir et lokantası ile olan ortaklığımız bizi çok memnun ediyor. Nusret, benzersiz et işleme ve pişirme teknikleri yanında, müşterileri ile de kurduğu yakın, samimi temas sayesinde bugün İstanbul’da et denince akla ilk gelen adres olma özelliğini taşıyor. Nusret restoranı yakında Ankara’ya, ardından İstanbul’da ikinci adrese ve hatta uygun koşullar olması durumunda yurtdışına taşımayı dahi hedefliyoruz” dedi. Veziroğlu sözlerine “Doğuş Grubu olarak D.ream markası altında önümüzdeki dönemde birçok yeni projeyi hayata geçirmeyi hedefliyoruz; Nusret’te olduğu gibi değerli restoran markaları ile yapacağımız ortaklıklar yanında, kendi restoran markalarımız üzerine de çalışmalarımız sürüyor. Biz bu sektörde bütünsel bir anlayış içinde, üretimden servise kadar uzanan zincirin bütün halkalarını planlamaya çalışıyoruz. Sunduğumuz ürünlerin kalitesini kendi tarımsal üretimimiz, besi çiftliği ve entegre et tesislerinden, hizmetimizin kalitesini de mutfak ve hizmet akademimizden sağlayacağız” diye devam etti.

Nusret Gökçe: Nusret’in yeni yerini planlarken bizim için en önemli kriter mekanın özünden en ufak bir şey yitirmemesiydi

Nusret restoranın ortağı ve şefi Nusret Gökçe ise yeni adreslerinde konukların lezzet alışkanlıkları ve konforlarının ön planda tutulduğunu belirterek, “Nusret’in yeni yerini planlarken bizim için en önemli kriter mekanın özünden en ufak bir şey yitirmemesiydi. D.ream ortaklığı gücü ile birlikte çok özel bir yer açtık. Ödün vermediğimiz et kalitemizi ve hizmetimizi müşterilerimize bundan sonra kendilerini evlerinde hissedecekleri bir mekanda sunabilme şansı bulacağız.” dedi

Kaynak: Turizmden

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe