Norwegian Cruise Line’ın Web Sitesi Yenilendi 0

Norwegian Cruise Line’ın müşterilerle doğrudan bağlantı sağlayan Avrupa websitesi, kullanıcı dostu ve duyarlı bir tasarımla yenilendi. Bu yeniliğin hedefi, “müşterilerin rezervasyon yolculuğuna yardımcı olurken” müşteri deneyimini geliştirmek.

Yeni tasarım, kullanılan cihaza bağlı olmaksızın daha hızlı yükleme sürelerinin yanı sıra mobil cihaz ya da tablet kullanan kullanıcılar için daha iyi bir görünüm sağlayacak.

Şirket, ayrıca Avrupa sınırları içindeki müşterilere ve acentelere haberler ve fırsatlar sunan e-bültenini de yenilemiş bulunuyor.

Gemi turu şirketinin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan sorumlu yöneticisi Christian Boell şunları söylüyor: “Biliyoruz ki gittikçe artan sayıda insan, araştırma ve tatil rezervasyonu yapmak için mobil cihazları daha fazla kullanıyor ve bu eğilim artmaya devam edecek.”

“Dolayısıyla, web sitemize bütün cihazlardan erişim deneyiminin her zaman aynı yüksek kalitede olmasını sağlamak, bizim için önem taşıyor. Böylece, müşterilerimiz istedikleri bilgiye, istedikleri zaman erişebilecekler.”

“Geliştirilen web sitemizin duyarlılığı, doğrudan bu amaçla ilintili ve herhangi bir yerde yaşayan bir kişinin, Norwegian şirketi ile tatil için araştırma, rezervasyon ve hazırlık yapabileceği anlamına geliyor.”

“Bizler ayrıca web sitemizin nasıl çalıştığını inceledik ve rezervasyon süreci ile ilgili olarak yaptığımız değişiklikler, bundan böyle web sitemizi ziyaret eden kişilerin sayfalar arasında kusursuz bir biçimde geçiş yapabileceği anlamına geliyor.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.