Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

National Geographic 4 Mağaza ile Geliyor

national geographic magazaDünyaca ünlü belgesel kanalı National Geographic, cafe-restaurant ve mağaza konseptini Türkiye’ye de taşıyor.

Türkiye’de hızla büyüyen doğa sporları pazarına dikkat çeken National Geographic Mağazalan Genel Müdürü Fatma Şahin, 9 ülkede faaliyet gösteren National Geographic mağazalarının artık Türkiye’de olacağının müjdesini verdi. Yeni yatırımlarda Türkiye gibi belgesellerin sıkça takip edildiği ve doğa sporlarının geliştiği pazarlann öne çıktığını belirten Şahin” Türkiye’de bir kaç yıl içerisinde mağaza sayısının 4’e ulaşması bekleniyor. İlk mağaza İzmir’de açılacak” dedi.
Madrid, Londra, Singapur, Sidney, Kuala Lumpur, Dublin, Roma ve Panama’da bulunan mağaza ve kafelerin Türkiye’de de büyük ilgi görmesini beklediklerini anlatan Fatma Şahin “Mağazalara yatırım tutarı 550 bin Euro’yu buluyor. Buraya gelen kişiler hem dünya mutfağının iz bırakan yemeklerini yiyebilecek hem de National Geographic ürünlerini satın alabilecek” dedi.

Kaynak: Retail Turkiye

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2499 posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.