Müşteri Değerlendirme Platformu Feefo’dan 3 Yeni Anlaşma ! 0

Feefo değerlendirme platformu ile 3 yeni seyahat grubu daha işbirliği için imzasını atmış bulunmakta.

Firma, Specialist Holidays Group, Celebrity Cruises ve seyahat acentası olan Travel Bureau ile anlaşma yaptığını duyurdu.

Feefo, firmaların gerçek tüketicilerden geri bildirim almasını ve veri toplamasını sağlayan online bir platformdur.

Firma genel müdürü Andrew Mabbutt, Specialist Holidays Group, Celebrity Cruises ve Travel Bureau üçlüsünün aralarına katılmasından duyduğu heyecanı dile getirdi.

Buna ek olarak, gerçek müşterileri değerlendirmelerinin seyahat sektöründe elde edilecek başarıda elle tutulur bir fark yaratığının bilincinde olduklarını, bu konuda emsalsiz bir itibara sahip olduklarını ve Feefo’yu değerlendirme platformları olarak seçtikleri için memnuniyetini, bu başarının bir parçası olmak için istekli olduklarını da belirtti.

Feefo seyahat alanında büyümeyi, TripAdvisor gibi lider platformlarda yaşanan sahte yorumlar ile ilgili uyumsuzluklar sırasında hedeflemeye başladı ve bu yana hızlı bir şekilde büyüdü. Şuan Expedia, Hiscox, TK Maxx ve The White Company gibi seyahat sektörünün lider firmalarının da arasında bulunduğu pek çok lider fima işbirliği içinde.

Feefo, uluslararası gezginlerin %93 ünün kararlarının online değerlendirmeler sayesinde şekillendiğini söylediğini ve bunun %70 inin plan aşamasında yaklaşık 20 değerlendirmeye bakarak olduğunu bildirmiştir.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.