Morgan Freeman’ın, Türk Hava Yolları’nın ABD’deki yeni marka temsilcisi olacağı duyuruldu 0

İkonik Hollywood aktörlerinden Morgan Freeman, Türk bayrağını taşıyan ve öncü bir Avrupalı havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları’nın (THY) yeni marka temsilcisi oldu. Türk Hava Yolları, geçtiğimiz Perşembe günü, Freeman’ın, firmanın markayı Amerika Birleşik Devletleri’nde temsil edecek yüzü olacağını duyurdu.

Geçtiğimiz yıllarda çok sayıda başarılı tanıtım kampanyaları ve tanıtıcı videolar ortaya çıkaran Türk Hava Yolları, artık dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Morgan Freeman ile birlikte çalışacak. Freeman’ın yer aldığı bir reklam filmi, 5 Şubat’taki Super Bowl finali sırasında yayınlanacak. Tanıtım filminin çekimleri, geçtiğimiz Cuma günü Los Angeles’ta başladı.

THY, geçtiğimiz yıl Warner Bros Pictures ile birlikte “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filminin sponsorluğunu yapmıştı. Firma, bir reklam filmleri dizisi boyunca, Super Bowl gecesinde “Gotham City” ve “Metropolis”i firmanın iki yeni destinasyonu olarak tanıtarak ABD’deki nüfusun %35’ine ulaşırken, özel olarak tasarlanmış bir Batman Batmobile aracı da İstanbul’da Boğaziçi Köprüsü’nden geçiş yapmıştı. Geçtiğimiz yıl bu tanıtım filmleri 800 milyon kişi tarafından görüntülenmişti ve bu yıl, bu sayının artması bekleniyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe