Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Morgan Freeman, Türk Hava Yolları’nın Yeni Marka Yüzü Olacak

Ünlü Hollywood aktörü Morgan Freeman, Türk bayrağını taşıyan ve öncü bir Avrupalı havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları’nın (THY) yeni marka temsilcisi oldu. Türk Hava Yolları, geçtiğimiz Perşembe günü, Freeman’ın, firmanın markayı Amerika Birleşik Devletleri’nde temsil edecek yüzü olacağını duyurdu.

Geçtiğimiz yıllarda çok sayıda başarılı tanıtım kampanyaları ve tanıtıcı videolar ortaya çıkaran Türk Hava Yolları, artık dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Morgan Freeman ile birlikte çalışacak. Freeman’ın yer aldığı bir reklam filmi, 5 Şubat’taki Super Bowl finali sırasında yayınlanacak. Tanıtım filminin çekimleri, geçtiğimiz Cuma günü Los Angeles’ta başladı.

THY, geçtiğimiz yıl Warner Bros Pictures ile birlikte “Batman ve Superman: Adaletin Şafağı” filminin sponsorluğunu yapmıştı. Firma, bir reklam filmleri dizisi boyunca, Super Bowl gecesinde “Gotham City” ve “Metropolis”i firmanın iki yeni destinasyonu olarak tanıtarak ABD’deki nüfusun %35’ine ulaşırken, özel olarak tasarlanmış bir Batman Batmobile aracı da İstanbul’da Boğaziçi Köprüsü’nden geçiş yapmıştı. Geçtiğimiz yıl bu tanıtım filmleri 800 milyon kişi tarafından görüntülenmişti ve bu yıl, bu sayının artması bekleniyor.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2288 posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir