Marriott International’ın ‘Altı Gün, Yedi Gece’si Snapchat’te Yayınlandı 0

Altı Gün, Yedi Gece’ geçtiğimiz ay otel markası Marriott International tarafından yayınlanan, dört parçalık bir Snapchat kampanyası. Sosyal medya kullanıcılarının kısa dikkat aralığına hitap eden ve “snapisode” (snap bölümleri) olarak tanımlanan segmentler serisi; otantik, eğlenceli ve çekici içerikler arayan Y Jenerasyonu’yla buluşturmayı hedefliyor.

Otelin dört bölümlük Snapchat serisinde yer alan her bir reklam, sosyal medyada yer alan farklı etki sahibi isimler tarafından sunuldu ve bu kişilerin dünyanın dört bir yanındaki noktalara seyahat ettikleri sırada çekildi. Etki sahibi kişilerin her biri, ayrıca Marriott International Otel’in farklı lokasyonlarında kalma şansını yakaladı ve deneyimlerini gerçek zamanlı olarak hayranlarıyla paylaştı.

Marriott International’ın sosyal ve dijital pazarlama kıdemli yöneticisi Amanda Moore, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu: “Sadakatin bir ilişki kurmak ile ilgili olduğunun bilincindeyiz ve bu kampanya, bizim açımızdan, Marriott Rewards’u yeni nesil gezginlere tanıtmak için bir fırsat oldu.” Bu özgün sosyal medya kampanyası, genç kitlelerin ilgisini çekmenin yanı sıra, ayrıca oteller zincirinin Marriott Rewards sadakat programının etkili biçimde tanıtılmasını sağladı.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe