Marketing Hub 5 Haziran’da Sanal Gerçeklikte ve Turizm Konusunu Ele Alıyor 0

Pazarlama Türkiye,  pazarlama ve iletişim sektöründeki etkinliklerine devam ediyor. Marketing Hub adıyla takipçileriyle buluşacak olan platformun Haziran etkinliğinde yeni teknolojiler ve pazarlama tartışılıyor.

Sanal Gerçeklik, Artırılmış Gerçeklik ve Karma Gerçekliğin sektör bazlı pazarlama çözümlerinin anlatılacağı buluşmada, yeni teknolojilerle içerik ve proje çözümleri üreten Modern Innova ve Digidea şirketleri konuşmacı olarak yer alacak. Etkinlikte sağlık, turizm ve diğer sektörlerde yeni teknolojilerin nasıl konumlandıralacağı işlenecekken, oturumlara ek olarak sanal gerçeklik deneyim alanı katılımcılara sunuluyor olacak.

5 Haziran 2018 Salı günü Şişli Kworks’de gerçekleşecek olan ‘’Yeni Teknolojilerle Pazarlama Yöntemleri’’ etkinliğine katılmak için kayıt olmayı unutmayın.

Kayıt olmak için tıklayın https://pazarlamaturkiye.com/pazarlama-etkinlikleri/marketing-hub-5-haziranda-sanal-gerceklik-konusunu-ele-aliyor/

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe