Malta Turizm Kurumu, Seyahat Acentesi Eğitim Programını Yeniden Faaliyete Geçirdi 0

Malta Turizm Kurumu, Birleşik Krallık ve İrlanda merkezli seyahat acentelerine yönelik çevrimiçi eğitim internet sitesini yeniden faaliyete geçirdi.

Kurumun yenilenen portalı, acentelere bir adalar denizi olan Akdeniz ile ilgili daha çok bilgi edinmelerine yardımcı olmak, kurumun ticari ortaklarının sunduğu Malta’daki tatil fırsatları konusunda onlara yol göstermek ve yaygın müşteri sorgularına cevap vermeleri konusunda destek sağlamak için tasarlandı. Portal ülkeden en yeni haberlere ve pratik seyahat tavsiyelerine yer verecek şekilde güncellenecek.

Ticari sektörün ilgisini çekmek adına her altı ayda bir, beş modülden oluşan kursu tamamlayan tüm acenteler, Malta’da iki kişilik ve üç gece sürecek bir tatil kazanmak için bir yarışmaya katılacak. Acenteler ayrıca 50£ değerinde iTunes hediye çeki kazanmak için aylık çekilişlere dahil edilecek.

Malta Turizm Kurumu’nun Birleşik Krallık ve İrlanda’dan sorumlu direktörü Peter Vella, programın acentelere katacaklarına dair açıklamalarda bulundu: “Seyahat acentesi ortaklarımız, bir destinasyon olarak Malta için son derece değer taşıyor ve bizler, gerekli tüm araçların acentelerin ellerinin altında olmasını sağlamak istiyoruz. Malta, Birleşik Krallık’tan gelen turist sayısında, diğer ülkelere kıyasla uzak ara en büyük artışı kaydetti. 2016 yılında, 2015’e kıyasla, Birleşik Krallık’tan ilave 28,588 ziyaretçi geldiğini gördük ve böylesine fantastik sonuçları, seyahat ticaretinin desteği olmadan elde edemezdik.”

Malta Turizm Kurumu ayrıca, kendileriyle ortaklık anlaşmaları bulunan havayolu şirketlerinin ve tur operatörlerinin sunduğu, Malta’da tatil fırsatlarına haftalık olarak yer veren bir fırsatlar sayfasını bünyesinde barındıran yeni bir tüketici web sitesini de faaliyete geçirdi. Kurum, bu sitenin seyahat acentelerine, kendi müşterileri için rezervasyon yapmak adına en iyi fırsatları görmelerini sağlamayı amaçladığını belirtiyor.

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.