Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

9 Yorum

 1. Los Angeles Turizm

  Melekler şehri Los Angeles ziyaretçilerine sınırsız seçenekler sunar. Yılın çoğu zamanı güne kayak yaparak başlayıp öğleden sonranızı Pasifik okyanusunun kıyısında kumsalda güneşlenebilir ya da okyanus suyunun zevkini çıkarabilirsiniz.

  Los Angeles Turizm’ in amacı size Los Angeles tatilinizi dolu dolu yaşatmaktır. Profesyonel çalısanlarımız ile bırakın tatilinizi planlamanıza yardımcı olalım. Los Angeles Turizm hizmetlerinden yararlanarak kafanızdaki “ Nerelere gidilir? , Ne yapılır? , Nerede kalınır? , Bana en uygun restoranlar hangileridir? , Acaba araba kiralamalı mıyım? , Hangi yoldan gitmeliyim? “ gibi sorulardan hesaplı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

  Los Angeles Turizm’ in sizin için sunduğu servisler:

  Havaalanı Karşılama
  Los Angeles Turları ve Türkçe Rehberlik Hizmetleri ( Ister tek başınıza ister 100 kişilik grubunuzla )
  Alışverişe yönelik turlar, indirimler
  Uçak Biletleri ( Vayama’ dan Los Angeles Turizm’ e özel indirimler )
  Otel Rezervasyonları ( Hotels.com ve Los Angeles Turizm işbirliği ile 10% indirim ve bir seferde ya da ayrı ayrı yaptığınız her 10 gün rezervasyonda 1 gün bedava)
  Araba Kiralama ( Kısa ve uzun vadeli her türlü araba ihtiyacınızda Los Angeles Turizm size en uygun seçeneği bulsun )

 2. Selamlar;
  Eylül18-24 arası Los Angeleste olacağım, otel-araç bunları çözdüm.
  Türkçe rehberlik konusunda nasıl yardımcı olabilirsiniz?
  Araçsız tam gün ücret nedir? vb.

 3. 7,8,9 haziran 2015 tarihlerinde Los Angelas ta olacagiz.Portlandtan 3 bayan gegelecegiz.Kizim 17 yasinda.Rahat bir tatil icin nasil yardimci olabilirsiniz.Havaalanindan otele transfer orada rehberlik vs.uygun fiyat nene olabilir.Ilginize tsk.ederim.
  Meric Buyukmete

  1. 7,8,9 haziran 2015 tarihlerinde Los Angelas ta olacagiz.Portlandtan 3 bayan gegelecegiz.Kizim 17 yasinda.Rahat bir tatil icin nasil yardimci olabilirsiniz.Havaalanindan otele transfer orada rehberlik vs.uygun fiyat nene olabilir.Ilginize tsk.ederim.
   Meric Buyukmete

 4. Merhabalar
  6 Haziran 2015’te Los Angeles’ta olacağız. Los Angeles’ta konaklamadan San Diego’ya geçeceğiz. 7-8-9-10 Haziran 2015’te San Diego’da konaklayacağız ve oraları gezeceğiz.
  11-12 Haziran 2015 tarihlerinde Los Angeles’a gelip Hollywood ve Universal Studios gezmek istiyoruz.
  Bu konuda bize nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 5. 11-14 eylül 2015 de ve 22 eylülde 2 kişi(eşim ve ben)Losangeles’da olacağız havaalanı karşılama ve şehirde gezme için yardımcı olacak bir arkadaşa ihtiyacımız var yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe