‘Lookaround’, Şeffaf Bir Dijital Seyahat Planlama Yöntemi Sunuyor 0

Tatil planı yapanlar için, gidecekleri yerlere dair fikir sahibi olmanın en bilindik yollarından birisi, oraya ait fotoğraflara ve videolara göz atmaktır. Ancak, fotoğraf veya videolarda görülenler ile tatil başladığında karşılaşılanlar birbirini tutmayabiliyor ve tatilcileri hayal kırıklığına uğratabiliyor.

LookAround’ isimli bir mobil uygulama, dijital seyahat planlaması yapan gezginler için, yanlış veya eksik görsel tanıtımlarla yanlış yönlendirilmiş olmamaları adına 360 derecelik kısa video görüntülerini kullanarak bu gibi hayal kırıklıklarının önüne geçmeyi planlıyor. Uygulama, algoritmalar ve üç boyutlu görseller kullanarak, kullanıcıların, kalacakları yere ve hangi ilgi çekici noktaların bulunduğuna dair daha iyi bir kavrayışa sahip olmalarını sağlıyor. Tatil merkezlerinde hizmet veren işletmeciler, diğer tatilcilerin, deneyimlerinden en fazlasını elde etmelerini sağlayacak ipuçları barındıran üç boyutlu videoları bu uygulama için oluşturuyor. LookAround uygulaması, kullanıcılara herhangi bir fotoğraf üzerinde parmakları yardımıyla gezinme imkanı vererek, mekanları farklı açılardan incelemelerini ve gerçek hallerini daha iyi temsil eden içgörüler edinmelerini sağlıyor.

Uygulama, rezervasyon işlemleri tamamlanmadan evvel, etkinlikleri ve sunulan imkanları incelemeye yönelik daha işlevsel bir yöntem sunuyor. Bu eşsiz yaklaşım, seyahat planlama aşamalarının mümkün olan en ileri düzeyde şeffaf olarak kalmasını sağlamak için işletme sahiplerinin sağladığı bilgilerin yanı sıra pratik teknolojileri bünyesinde barındırıyor.

Uygulamaya, iOS cihazlar için App Store’dan erişebilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.