Kiralama Pazarı Büyürken; RedAwning, Ev Sahibi ve Yönetici Araçlarını Piyasaya Sürüyor 0

Ağında, güçlü markalara ait 100.000 kiralık tatil mülkü barındıran RedAwning, yeni platformlarının piyasaya girmesiyle birlikte mülk sahiplerinin “müşterilerine otel benzeri bir hizmet sunabilmesinin mümkün olabileceğini” belirtti.

Ana fikir; mülk sahipleri ya da mülk yönetim şirketlerinin; online seyahat acentaları, tatil mülkü kiralama siteleri, meta-arama siteleri ve sahipli kanallar için dağıtım ve teknik entegrasyonları tek bir platform üzerinden sunmak.

Bu hamle, bir bütün olarak kiralama işletmelerinin çevrimiçi rezervasyon deneyiminde müşterilerin otellerle ve Airbnb gibi sitelerle sahip olduğu deneyimleri yansıtma ihtiyacından ileri geliyor.

Big Bear Vacations Mülk Yöneticisi Melissa Gade; “Özetleyecek olursak artık müşterilerin mülk kiralama rezervasyonlarında, onları otel benzeri bir deneyim bekliyor” dedi.

RedAwning CEO’su Tim Choate; “ Hedefimiz tatil için mülk kiralamanın önündeki engelleri kaldırarak onu otel rezervasyon deneyimi seviyesine yükseltmek” dedi.

Şirket “mülk yöneticileri ve sahiplerinin, dağıtım kanalları gibi karmaşık kanalları, algoritmaları ve her bir online kanalın gerektirdiklerini anlamak zorunda kalmadan işlerini halledebilmeleri” gerektiğini belirtiyor.

Choate; “Tüm kiralama sürecini merkezileştirdik, böylelikle hızlı bir şekilde çok daha karmaşık ve küresel bir hale gelen pazarda daha kolay rekabet edebilmek taraflar için daha kolay olacak” dedi.

RedAwning’in bu hamlesi tüketici tarafında yer alan Expedia, Homeaway/VRBO ve Priceline Grup’a ait olan Booking.com gibi kiralama devlerinin pazara daha sıkı tutunmalarına neden olacak ve kiralama faaliyetlerinin yalnızca web üzerinden yapılması hamlesi gelecektir.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe