Key Changers Network Kulübü Turizmcileri de Hedef Alıyor. 0

Türkiye’nin iş dünyasında kendi alanında söz sahibi olan kişilerini bir araya getiren Key Changers, 2. Etkinliğini 16 Ağustos’ta düzenliyor.

Key Changers; bulundukları konum itibari ile başarılı, söz sahibi, kariyer hedefleri doğrultusunda yeni insanlar ile tanışmak, iş ve sosyal ağını güçlendirmek isteyen kişileri bir araya getirmek için kuruldu ve ilk buluşmasında 50 beyaz yakalı üst düzey yönetici ve profesyoneli Karaköy Lunapark’ta düzenlediği iş çıkışı etkinliğinde bir araya getirdi.

Key Changers, yalnızca topluluğa başvurular sonucunda topluluğa kabul edilen az sayıda kişinin bir araya geldiği bir oluşum. Key Changers, 2 haftada bir iş merkezlerine yakın noktalarda bir araya geliyor, iş ve sosyal çevresini büyütürken, birlikte eğleniyor, birlikte öğreniyor, birlikte projeler geliştiriyor.

İş ve iş ağını genişletmek isteyenlerin toplantı masalarının dışında birbirleriyle tanışabilecekleri bir platform sunan Key Changers etkinliklerine yoğun talep nedeni ile başvurular arasından seçilerek kulübe davet edilen sadece belirli sayıda kişi katılabiliyor.

Key Changers, önümüzdeki dönemde sadece iş çıkışı buluşmaları değil, aynı zamanda Yelken, Tadım Aktiviteleri, Workshoplar, Dalış Aktiviteleri, Lezzet Turu gibi kültürel aktiviteler ile de üyelerinin birbirine daha yakın temas kurmalarını sağlayacak.

Key Changers ekibi 16 Ağustos’ta topluluk üyelerini Eataly Bar Aperitivo’da bir araya getiriyor. Etkinlik 19:30’da başlayacak.

Turizm sektör çalışanları için de iş birliği geliştirme olanakları sağlayabilecek olan Key Changers etkinlikleri 15 günde bir iş merkezlerine yakın noktalarda düzenleniyor.

Key Changers hakkında detaylı bilgi için kulübün web sayfası olan; www.keychangers.club web adresi ziyaret edilebilir.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.