Kendi Kendine Giden Robot Valiz, Travelmate 0

Valizinizi havaalanı boyunca sürüklemek zorunda kalmadığınızı, bir şarj noktası veya priz için kapışmadığınızı ve çantanızın ağırlığını umursamadığınızı düşünün.

İşte Travelmate robot valiz tam da bunları yapıyor. Sensörler ve akıllı telefon uygulamalarının bir araya gelmesiyle desteklenen sistemiyle valiziniz sizi otomatik olarak takip edip sizinle aynı hızda ilerliyor ve saatte en fazla 11 km hızlanabiliyor. 360 derece dönebilen ve her yöne hareket edebilen tekerlekleri ise valizin yatay veya dikey olarak hareket etmesine imkan verirken, valizin üstüne ekstra eşya eklemenize de yarıyor.

Valizin hareketlerini düzenleyen batarya ise aynı zamanda bir USB girişi ve standart prize enerji sağlayıp 4 saat çalışma veya 100 saatlik bekleme süresi sunuyor. Valizde bulunan GPS çipi ile valizin yerini takip edebildiğiniz gibi yerleşik ölçeği sayesinde asla limitin üzerine çıkmıyorsunuz. Dahası, valizin sapı laptop veya tabletiniz için masaya dönüşebiliyor. Travelmate‘in robot valizi, el çantasından büyük boy valizlere kadar üç farklı boyutta sunuluyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe