Jauntin ile Ani Karar Verdiğiniz Gezileriniz de Sigortalı 0

Jauntin isteğe yönelik esnek seyahat sigortası ani kararların kuşağı olan ‘y kuşağı’ için özel olarak tasarlanmış gibi gözüküyor. Anlık karar vermeyi seven, doğaçlama planlarda bulunan y kuşağı için bu uygulama çok işe yarayacak gibi gözüküyor.

Çünkü, günümüzdeki çoğu diğer uygulama gibi bu uygulama da kullanmış olduğunuz miktar kadar ödeme yapabilmenizi sağlıyor. Yolculuk yapmayı çok seven yeni kuşak için kulağa oldukça güzel geliyor. Bu uygulama maalesef diğer alanlardaki sigortalar için oldukça yeni, fakat giderek kabul gören ve kullanımı artan bir uygulama haline geliyor. Jauntin isteğe yönelik sigorta maceraperestler için sigorta hizmeti sunarken aynı zamanda hali hazırda bulunan poliçelerine eklemelerde bulunmalarına da olanak sağlıyor.

Platform en iyi fiyat planını bulma, risk yönetimi ve sigorta kullanıcılarını dolandırıcılıktan korumak üzere kurulmuş bir yapay zekâ ile destekleniyor. Sigorta şirketleri Jauntin’i kullanıcıların seyahat alışkanlıkları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için kullanabilirler. Böylelikle  arz-talep doğrultusunda kullanıcıların eğilimine yönelik olabilecek  yenililer ve özellikler getirebilirler. Sadece bir düğme aracılığıyla aktive-deaktive olan sigortaların kullanıma açılması biraz zaman alabilir. Ancak Jauntin tarzında uygulamalar  bu döneme çok da uzak olmadığımızı kanıtlıyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.