Interfly Sömestr Break 2013‏ 0

Sömestr için tatil programı yapmayın zira Interfly sizin yerinize yaptı bile. Sadece üniversitelilere özel grup organizasyonları ile Avrupa’nın en güzel şehirlerini “Interfly kurucuları” ile birlikte gezecek ve unutulmaz eğlencelere tanık olacaksınız.

SÖMESTR TURU VOL1 (23-29 Ocak):

6 Gece, 7 gün, 3 Şehir (599 Euro’dan başlayan fiyatlarla) 

Tur Detayları:
Viyana (1 gece )
Prag (3 gece)
Amsterdam (2 gece)

Kontenjanlar sınırlıdır.

*23 Ocak günü varacağımız ve turumuzun ilk durağı ve Avrupa’nın en güzel şehirlerinden olan Viyana’da hem şehrin en önemli yerlerini gezeceksiniz hem de şehrin tarihi dokusunu iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Gerek planlı şehirleşmesi, bir o kadar da yeşil alana sahip olmasıyla Laz müteahhitlerimiz için ibretlik bir şehir olan Viyana’da gün boyunca kendinizden geçip fotoğraf çekmekten bitap düşeceksiniz. Sanat sepet kafalarıyla uğraşan arkadaşlar müze ve operaları gezebilir, bu taraklarda bezi olmayan dostlarımız da Viyana’nın ünlü Sache’sini afiyetle lüpletebilir.

*Bir sonraki durağımız inanılmaz güzelliğe sahip Prag şehrine varış ve sonrasında 3 gece-4 gün boyunca bu şehrin hem tarihi ve mimari güzelliklerini göreceğiz hem de festival havasındaki dillere destan gece hayatını yaşayacağız. Tarihi ve mimari dokusuyla herkesi büyüleyen- tiyatro dekoru tadında caddeleri ve yapılarıyla Prag’da unutulmaz anlar yaşayacaksınız. 2 gece- 3 gün boyunca ister meşhur Prag şehrini INTERFLY ekibiyle görüp Barok-Gotik-Rococo içinde kalın, ucuz ve kopuk Prag gece hayatına yelken açıp kendinizi Absinthe’e verin, 200’ün üzerinde farklı bira tadın; isterseniz kendi planınızı uygulayarak bu şehrin ambiyansına kapılıp Kafka’msı triplere girin.

*27 Ocak günü varacağımız ve Prag’dan sonraki durağımız olan, Avrupa’nın en popüler yerlerinden olan özgürlükler şehri Amsterdam’da 2 gece- 3 gün boyunca bu şehrin tarihi ve turistik yerlerini görebilir, eşsiz güzellikteki kanal boyunca dolaşabilir ya da yok ben Coffee Shop’a gidip dalgama bakarım deyip 3 gün boyunca Coffee Shop’tan çıkmayabilirsiniz. Havalimanından konaklayacağımız yere geçişten sonra ister INTERFLY ekibiyle gezin , isterseniz kendi planınızı yaparak bu eşsiz şehirde bambaşka anılara yelken açın.

(2 Aralık’a kadar)
6 kişilik hostel odası fiyatı: 599 Euro
4 kişilik hostel odası fiyatı: 619 Euro
3 kişilik hostel odası fiyatı: 639 Euro
2 kişilik hostel odası fiyatı : 679 Euro
3* otel odası fiyatı: 719 Euro
Tek kişilik oda fiyatı: 849 Euro

*2 Aralık’tan sonra fiyatlar değişkenlik gösterecektir.
(28 Aralık son kayıt tarihidir..)

****************************************************

SÖMESTR TURU VOL 2 (31 Ocak-6 Şubat): 

6 Gece, 7 gün, 3 Şehir (649 Euro’dan başlayan fiyatlarla) 

Tur Detayları:
Roma (2 gece)
Barcelona (2 gece)
Paris (2 gece)

*** Kontenjanlar sınırlıdır.

Paris, Avrupa’da en çok turistin ziyaret ettiği şehir olarak bilinmektedir. 2 gece-3 gün boyunca Paris’in Eiffel Kulesi, Champs-Elysees , Notre Dame ve Louvre Müzesi gibi popüler yerlerini gezin, isterseniz kendi planınızı uygulayarak bu şehri fethedin.

Rotadaki bir başka durak; daha önce gezme şansı bulanlar için Avrupa’nın en güzel şehri olan Barcelona’dır. 2 gece 3 gün boyunca ister Barcelona’nın en güzel yapılarını ve turistik bölgelerini görün, bu şehrin İstiklali olan Las Ramblas civarında konuşlanın, dünyaca ünlü La Sagrada Familia katedralini görün, Gaudi’nin izinden yürüyün; isterseniz kendi planınızı uygulayarak bu şehri yakından tanıma fırsatı yakalayın.

Kombinasyonumuzda bir diğer şehir İtalya’nın başkenti ve Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biri olan Roma’dır. 2 gece-3 gün boyunca Vatikan, İspanyol Merdivenleri, Colosseum gibi Roma’nın en güzel yerlerini gezin- en eğlenceli ve çılgın gece kulüplerinde kafakopter yapın, isterseniz kendi planınızı uygulayarak salto atın..

(2 Aralık’a kadar)
6 kişilik hostel odası fiyatı: 649 Euro
4 kişilik hostel odası fiyatı: 659 Euro
3 kişilik hostel odası fiyatı: 679 Euro
2 kişilik hostel odası fiyatı : 719 Euro
3* otel odası fiyatı: 759 Euro
Tek kişilik oda fiyatı: 899 Euro

*2 Aralık’tan sonra fiyatlar değişkenlik gösterecektir.
(30 Aralık son kayıt tarihidir..)

*** WORLD KARTLARINA 12 TAKSİTE KADAR +4 TAKSİT VE 4 AY ERTELEME İMKANI BULUNMAKTADIR.

***MAXIMUM KARTA 6 TAKSİT İMKANI BULUNMAKTADIR.

***Paket fiyata dahil olanlar:

• Türkiye giriş-çıkış uçuşları
• Şehirler arası geçişler ve uçuşlar
• Konaklamalar
• Seyahat bilgilendirme
• Acil destek ve danışmanlık hizmetleri
• Havalimanı transferleri

***Fiyata dahil olmayanlar:

-Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
-Schengen vize bedeli


http://www.interflyeurope.com/somestrgrup1.php
http://www.interflyeurope.com/somestrgrup2.php

BİLGİ VE REZERVASYON:
+90 (212) 245 3120 

 

ACK TURİZM

+90 (216) 610 15 72

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.