Inflow Summits Kurucusu Emre Gelen Röportajı 0

Inflow Travel Summit kurucu ortağı Emre Gelen ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Bize biraz INFLOW Travel Summit  hakkında bilgi verebilir misiniz?

INFLOW Travel Summit aslında marka ve dijital platformda kanaat önderi olarak tabir ettiğimiz fenomenleri bir araya getiren bir platform. Temel hedefimiz daha çok influencer’ı daha çok markayla bir araya getirip yüksek etkileşim sağlamak.

INFLOW Travel Summit olarak sektördeki hedefiniz  hakkında bilgi alabilir miyiz?

Milli değerlerimizi ve turizmi ön plana çıkararak katkı sağlama isteği başlıca hedefimiz. Çünkü biz deneyimlerimizden Influencer Marketing’in ne kadar olumlu katkılar sağlayacağını biliyoruz; neden bunu ülkemiz için bu kadar önemli bir yer teşkil eden turizm sektörü için de uygulamayalım ki?

Influencer Marketing  terimi ülkemizde 2015 ve sonrasında çok daha önemli bir hale geldi. Marka ve fenomen iş birliklerinde dikkat edilmesi gereken en büyük husus nedir?

Bir arkadaşınız ya da bir tanıdığınızın tavsiyesine duyduğumuz güven duygusu Influencer Marketing’de bir yapı taşıdır. Markalar Influencerlar ile iş birliği yaparken, takipçi kitlesinin güvenini kıracak reklam metinlerinden ziyade tavsiye şeklinde marka güveni aşılamaları en önemli unsurdur. Bunun yanı sıra hedef kitleye yönelik çalışmalar yapmak ise işin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Özellikle turizm sektörünün yaşadığı ağır kriz ortamında markalar sizce fenomen pazarlama faaliyetleri ile yaratacakları farkındalık bu dönemi daha kolay geçirmelerini sağlayabilir mi?

Farkındalık yaratmak işin büyük bir parçası; fakat bunu tamamlayıcı unsurlarla birlikte servis etmek gerekli.Yaşadığımız bu krizi uzun vadede olumluya çevirecek sonuçlar alacağımızdan son derece eminim.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe