IATI Seyahat Asistanı Uygulamasını Yayına Aldı 0

IATI müşteriler ile seyahat acentelerini mobil bir platformda birleştiren inovatif ürünü Seyahat Asistanı uygulamasını yayınladı.

Karmaşık seyahat işlemleri, satın alma ve ürünü kullanma sürecinde mutlaka insan iletişimi gerektirecektir. Gelecekte bu etkileşimin yapay zeka ile chat botlar ile gerçekleştirilmesi öngörülüyor ancak yapay zekanın her türlü talebi karşılaması mümkün değil. Bu durumda yarı otomatik sistemler devreye girecek, taleplerin digital bir ortamda toplandığı ve arka planda organik insan ilişkileri ile karşılandığı sistemler uygulanacaktır.

Bu sistemlerin ilk örnekleri 18. Yüzyılda ortaya çıkmaya başlamıştır. En bilinen örnek, satranç oynayan “Mekanik Türk” isimli otomattır. Bu otomatta, makinenin içine saklanan bir oyuncu mekanik kollar vasıtası ile dışarıdaki robotu kontrol ediyor ve satranç oynayabilmektedir.

Uygulama Seyahat Acentelerine Mobil Bir Platform Üzerinden Hizmet İmkan Sağlıyor

IATI Seyahat Asistanı, acentelerin atıl iş gücünü ve deneyimlerini birleştirerek mobil bir platform üzerinden müşterilerin seyahat ürünleri ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Uygulama son kullanıcılara yönelik olmasının yanısıra seyahat acentelerinin birbirlerinin deneyimlerinden faydalanmalarını da imkan sağlıyor.

Uygulamayı indirmek için;
Android
https://redirect.iati.com/iatiasistan/android
IOS
https://redirect.iati.com/iatiasistan/ios
Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe