Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bir sonraki konaklamaları için gezginlere ilham vermek üzere tasarlanan içerik, Apple TV kutularıyla uyumlu akıllı televizyonlara indirilebilecek.

Macera, alışveriş destinasyonları, Spa tesisleri ve popüler kültür özellikleri, hotels.com gezginleri tarafından seçilebilecek.

Her bir aktivite seçeneği; mini seyahat rehberi, yüksek çözünürlüklü görüntüler ve konaklama yerleri için öneriler içeriyor, destinasyonlara ait videoların ise yakında çıkması bekleniyor.

Ayrıca, gezginlere her bir destinasyon için en iyi seyahat zamanı ipucu ve otel veya destinasyon için kaydedebilme seçeneği sunuluyor.

Kanal üzerinde rezervasyon yapma  k mümkün değil, müşteriler bunu yapmak istediğinde hotels.com web sitesine ya da mobil siteye gitmeleri isteniyor.

Hotels.com Mobil Üst Düzey Yöneticisi Daniel Craig; “Gezginlerin bu uygulamayı ilham almak için kullanmalarını, uygulamanın onlara ziyaret edecekleri destinasyon ve denemek istedikleri aktivitelerle ilgili yeni fikirler vermesini istiyoruz.

“Uygulama ayrıca grup rezervasyonları için de mükemmel, arkadaşlar ve aileler televizyon karşısında bir araya gelerek tatillerini birlikte seçebilirler.

“Günümüz gezginleri için çok fazla bilgi mevcut, uygulamamızın bir nebze olsun seyahat rehberleri sunmasını, heyecan verici olmasını, bilgilendirici ve görsel açıdan çekici olmasını istiyoruz. Müşterilerimizin seyahatlerinin her adımında nereye gitmek istedikleri konusunda karar vermelerinden tutun da rezervasyon ve konaklama desteği konusunda onlarla beraber olmak istiyoruz” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz