Hotels.com Apple TV Uygulamasını Piyasaya Sürdü. 0

Expedia’ya ait Hotels.com, Apple Tv uygulamasını geliştirdi ve 2017’de başlatılacak olan giriş, çıkış ve elektronik oda anahtarı servisi denemelerini başlattı.

Hotels.com’un küresel markalar ve perakende kıdemli başkan yardımcısı  Neha Parikh Las Vegas’taki 17’inci Expedia Partner Konferansında yeni gelişmeleri açıkladı.

Expedia’nın şirket olarak pazarlamaya yıllık 3 milyar dolar harcamasına rağmen, anahtar meselenin yeni kitlelere ulaşmak ve katılımı arttırmak için bu parayı akıllıca kullanılmak olduğunu söyledi.

Apple Tv uygulaması, aile ve arkadaşlar arasında seyahat planlamayı geri getirmek için geliştirildi ve de ilham kaynağı olarak interneti kullandığını söyleyen insanların yüzde 60’ını hedefliyor.

Parikh, seyahat planı yapmanın eğlencesini geri getirdiğimiz için çok heyecanlıyız dedi.

Hotels.com 2017’nin ilk çeyreğinde kullanıma sunulması planlanan yeni check-in, check-out, ve oda anahtarı servisini test etmek üzere partnerler arıyor.

Parikh, araştımalar gösteriyor ki insanların 3’te 2’si bu tür servislerin bulunmasına bağlı olarak otel seçimini belirleme eğilimine sahip dedi.

“Partnerlerin bu programın bir parçası haline gelmesi gerçekten çok kolay. Bunun partner otellerin masraflarını azaltacağını ve konukların çok memnun kalacağını ve heyecanlanacağını düşünüyoruz” diye belirtti.

“Bu özelliğe sahip otellere talep artacaktır.”

Parikh “Pazarlamaya para harcamak yeterli değil, bunu nasıl yapacağınız konusunda da akıllı olmanız gerekiyor. Marka aşkı oluşturacak otantik yolları düşünün” diye sözlerine ekledi.

Parikh, “Geçen yıl oteller için başlatılan anlık değerlendirmeler o zaman yapılan 15 milyondan fazla değerlendirme ile popülerliğini kanıtladı” dedi. Bunun, müşteriler halka açık değerlendirmeler bırakmadan evvel otellerin problemlere cevap vermesine imkan tanıdığını belirtti.

“Olumsuz deneyim yaşayan müşteriler değerlendirme bırakmaya 4 kat daha eğilimliler. Bir müşteri oteli terk etmeden sorunu çözebilmeniz tam bir kazan-kazan stratejisi.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.