HotelQuickly Japonya’ya Açılıyor 0

Tam da kiraz çiçeği mevsiminde, son dakika otel rezervasyon uygulaması olan HotelQuickly, faaliyetlerini sürdüreceği 16. ülke olan Japonya’ya açılıyor.

Bugün yapılan bir açıklamaya göre; Japonya’nın yerel bir otel rezervasyon uygulamasını satın alan HotelQuickly, Japon pazarına giriş yaptı. HotelQuickly 1 hafta süreyle üyelerine özel olarak sadece mobil rezervasyonlarda indirimler gerçekleştiriyor. 2 milyondan fazla insan ise uygulamayı indirmiş durumda.

HotelQuickly yöneticilerinin yaptığı açıklamaya göre; uygulamaya Japonya’nın da eklenmesiyle birlikte, bölge için spontane gelişen seyahat fırsatlarının da daha fazla sunulacağı belirtildi.

HotelQuickly Kurucu Ortağı ve CEO’su Thomas Laboutka; “Japonya, üyelerimizin bu yıl görmek istedikleri ülkeler arasında üst sıralarda yer alıyor, biz de mükemmel bir şekilde bunu gerçekleştirmeye elverişli durumdayız. Uçak biletleri satın almaya her zamankinden daha elverişli, vize prosedürü her zamankinden daha hafif ve bunun yanı sıra, HotelQuickly’de rakipsiz otel fiyatlarını bulacaksınız, Japonya’yı ziyaret etmek için daha iyi bir zaman olamaz” dedi.

HotelQuickly, Tokyo, Osaka ve Kyoto’da bulunan 400 otel için teklif sundu, ayrıca Japonya’da 25 destinasyon ve 1.000 oteli daha tekliflerine eklemek için planları mevcut. Uygulama, HotelQuickly’nin desteklediği 10. dil olan Japoncaya da çevrildi.

250 destinasyonda bulunan 12.000 otelle işbirliği yapan HotelQuickly, kurulduğu yıl olan 2013’ten beri hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor ve liderliğini güvence altına alıyor. Uygulamada bulunan otellerin oda ücretleri online olarak bulunan en iyi fiyatlardan ortalama olarak %20 daha düşük.

Uygulama, Google Play ve iTunes App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor, PayPal ve LINE Pay’in de dahil olduğu geniş ödeme seçeneklerini de destekliyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe