Hotelbeds Grup Yeni Seyahat Acentesi Stratejisini Açıkladı 0

Yenilenen Bedsonline markası altında eski seyahat acentesi markalarının birlşeitirilmesi ile birlikte tüm müşteriler Bedsonline rezervasyon platformuna taşınıyor.

Grubun perakende teklifi, genişletilmiş içerik portföyü ve sınıfındaki en iyi işlevsellik sayesinde önemli ölçüde geliştirildi.

Dünyanın önde gelen yatak bankası ve küresel seyahat endüstrisine B2B hizmetleri sunan Hotelbeds Grup, dünyanın lider seyahat acentesi platformu olarak liderlik konumunu sürdürerek teklifini pekiştirmek ve güncellemek için perakende satış acentesi bölümü için küresel planını açıkladı.

Bu haber, Grup’un yatak bankası sektöründe yenilik yapma misyonunun bir parçasını oluşturuyor ve 2017 yılında Tourico Holidays ve GTA’nın Gruba entegrasyonunu takiben önemli bir stratejik dönüm noktasını temsil ediyor.

Müşterilerle yapılan kapsamlı görüşmelerden sonra, TravelBound, TravelCube ve GTA perakende markaları [1] altında yürütülen eski perakende ticareti artık, seyahat acenteleri için özel olarak tasarlanmış konaklama ve tamamlayıcı seyahat hizmetlerinin küresel tedarikçisi olan mevcut Hotelbeds Grup perakende markası Bedsonline markası altında birleştirilecek.

Grup şimdilerde TravelBound, TravelCube ve GTA perakende markasının müşterilerinin önümüzdeki aylarda Bedsonline’ın rezervasyon platformuna taşınmasının faydalarını anlamaya yardımcı olmak üzerinde çalışıyor.

Bu değişikliklere, Bedsonline’ın pazar lideri konumunu ve değer önerisini daha etkili bir şekilde destekleyecek yeni bir logo ve marka kimliğini içerecek olan Bedsonline markasının küresel olarak yenilenmesi eşlik edecektir.

Tourico Holidays ve GTA‘nın entegrasyonu, özellikle sözleşmeli otel içeriği ekleyerek, önemli bir kısmı doğrudan kaynaklı ve geliştirilmiş işlevsellik ekleyerek Bedsonline teklifini önemli ölçüde artırdı. Platform, şu anda dünya çapında seyahat acentelerine aşağıdaki avantajları sunmaktadır:

1. Farklı ve rekabetçi ürün portföyü: dünya çapında mevcut 170.000’den fazla otel (içeriği doğrudan hem maliyet hem de fiyatlandırılarak 90.000’in üzerinde kaynak), 24.000 transfer rotası ve 18.000 etkinlik, + 140.000 araç kiralama – hepsi bir ekip tarafından Dünya çapında 1000’den fazla yüklenici.

2. Güçlü ve kullanıcı dostu teknoloji: Seyahat acentelerinin ihtiyaçları için özel olarak tasarlanan sınıfının en iyisi arama motoru, kullanıcıların sezgisel e-posta ve PDF fonksiyonları dahil olmak üzere, sonuçları esnek ve pratik bir şekilde filtrelemesini ve karşılaştırmasını sağlar – Müşterilerin %70’i Platformu, hizmeti seçmede en üst etken olarak görüyor. Bedsonline’ın ana grubu, kendi bulut tabanlı, açık kaynaklı veri merkezini işleten ve günde 1,5 milyara kadar arama yapan tek distribütördür.

3. Küresel bilgi ile bir araya gelen yerel bilgi: Her pazardaki yerel satış ekipleri ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazır önemli yerel bilgi ve endüstri bilgisi.

Bir araya getirildiğinde, Bedsonline müşterilerine müşteri odaklı 360 derecelik bir seyahat ortağı sunuyor ve rakipsiz teknoloji, en rekabetçi ticari şartlar, hızlı sorun çözme ve uzman ekip desteği sunarak ortakların rekabet etmesine yardımcı olur.

Hotelbeds Grup Genel Müdürü Carlos Muñoz; “Bir kez daha, yatak bankası sektöründe yenilik yapmaya olan bağlılığımızı teyit eden bir başka hamleyi ve Tourico Holidays ve GTA’nın entegrasyonunu takiben önemli bir stratejik kilometre taşını duyurmaktan büyük memnuniyet duyduğumu açıklıyorum.

“Bu, küresel platform ve marka altında seyahat acentesi teklifimizi geliştirmeye devam etmemiz için stratejik ve pratik bir anlam ifade ediyor. Bu hamlenin getirdiği avantajlar, tüm iş ortaklarımıza, artan işlevsellik ve konaklama imkanlarımıza ek olarak yüksek getirili yükseltilmiş seyahat hizmetlerinin sunulması için artan fırsatlar ile gelirleri ve karları artırmaya yardımcı olacaktır” dedi.

Hotelbeds Group Perakende Seyahat Acenteleri Müdürü Alistair Rodger ise; “Bu göreve başladığım zamandan neredeyse bir yıldan beri, tüm dünyada seyahat acentesi müşterilerimizle sürekli olarak danışmanlık yapıyorum. Zaman ve tekrar Bedsonline platformu ile ilgili geri bildirimler, bu kararı almayı kolaylaştırdı; ancak bizler, gerçek anlamda 360 derecelik bir teklif sunarak, rezervasyon platformunun ötesinde bu deneyimi daha da geliştirmeye devam ediyoruz. Seyahat acentesi ortaklarımızın büyümesini tam olarak destekliyoruz.

“Zaten müşterilerimizle küresel olarak bu değişimlerden nasıl yararlanacaklarını açıklamak için konuşuyoruz. Kısa süre içerisinde, ürün portföyümüzün genişlemesi ve yeni müşterilerimiz için Tourico Holidays ve GTA’nın Grubumuza dahil edilmesiyle müşterilerimiz için en iyi anlaşmaları müzakere etmek üzere güçlendirilmiş pozisyonunu sunmak için küresel çapta bir dizi etkinlik ve atölye düzenleyeceğiz. Gelişmiş ödeme seçenekleri, operasyonel destek ve sadakat ödülleri gibi üç şirketten sınıfının en iyi işlevselliklerini ve bil-yap’ı seçerek yaptığımız tüm ek iyileştirmelerle birlikte, seyahat acenteleri için seyahat teknolojisi alanlarını yenilemeyi taahhüt ediyoruz ve ilerideki heyecan verici gelişmeleri duyurmayı sabırsızlıkla bekliyoruz” yorumunda bulundu.

TravelBound, TravelCube ve GTA perakende markalarının Bedsonline markası altında birleştirilmesi, küresel olarak kademeli şekilde devreye alınacaktır. Müşteri desteği, 10 Eylül haftası Fransa ve Orta Doğu pazarları ile başlayacak ve küresel olarak tüm pazarların önümüzdeki altı ay boyunca kademeli bir yaklaşımla tam olarak taşınması planlanıyor.

TravelBound, TravelCube ve GTA perakende markasının tüm mevcut müşterilerinin değişiklikler hakkında bilgilendirilmesi için hali hazırda kapsamlı bir program başlatıldı. Müşteriler kendilerine uygun geçiş için yeterli zamana sahip olacaklar ve hem atölyeler hem de teknik destek kesintisiz bir geçişi desteklemek için hazır olacak.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.