Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Hollanda’dan Moğolistan’a Motosikletle Giden Çift

Hollanda’da yaşayan Pieter ve Mandy çifti 2014 yılında çalıştıkları iş yerinden ayrılarak motosiklet aldılar ve oradaki yaşamlarından yeni maceralara atılmak, yeni fırsatların peşinden koşmak ve üç ay boyunca 16 ülkeyi gezmek için yola çıktılar.

Çift “Bu yolculuk yeni bir hayatın başlangıç işareti olabilirdi: Yurt dışında, uzun zamandır hayalini kurduğumuz bir hayat…” diyor. Gerçekten de bu yolculuğu gezi, tatil gibi kelimelerle anlatmak yetersiz. Tek seferlik basit bir proje olarak tanımlamak da… Pieter ve Mandy hayatlarını adeta sil baştan yaşamaya başlamış.

Çift hala gezmeye devam ediyor. Bu sırada We Want Adventure (Macera İstiyoruz) adlı bloglarında gezdikleri yerlerden paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyorlar. Uzakrota ekibi olarak kısa süre önce “Türklüğün Kalbine Yolculuk” temalı yolculuğumuz sırasında uğradığımız Moğolistan’a kadar olan kısmında ise çiftin objektifine bu manzaralar takılmış.

Moğolistan
Moğolistan
Kazakistan
Kazakistan
Tacikistan
Tacikistan
Türkiye
Türkiye
             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2501 posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.