Hollanda Merkezli Otel Rezervasyon Sitesi Bidroom, Türkiye Pazarına Girdi. 0

Hem misafirler hem de oteller için pazarı daha adil hale getiren heyecan verici bir otel rezervasyon topluluğu olan Hollanda merkezli Bidroom, 17 Kasım’da katıldı Uzakrota Travel Summit sonrasında Türkiye pazarına girdiğini açıkladı.

Zirveye CEO Michael Ros adına katılan COO Marcin Wesolowski, Air Canada salonunda, Bidroom online otel rezervasyon platformu sunumunu gerçekleştirdi. Zirvede; OTA piyasasındaki mevcut durumun oteller perspektifinden bakılmasına giriş ve rezervasyon portallarındaki yeni yaklaşımlar ile Bidroom‘un devrimci fikri “komisyonsuz portal”, Türk seyahat sektörü temsilcilerine sunuldu.

Küçük Oteller Derneği danışmanı olarak küçük ve butik otel sahiplerine danışmanlık hizmeti veren Adnan Mordeniz‘i ülke müdürü olarak seçen firma bu atılım ile de Türkiye pazarına resmen girmiş oldu.

Marcin Wesolowski “Adnan Mordeniz, bizim otelci iş ortaklarımız için Türkiye’deki temel iletişim noktası olacaktır. Ayrıca, üyelerimiz için önemli bir destinasyon olduğunu düşündüğümüz Türkiye yerel pazarında, Bidroom markamızı güçlendirmemize de yardımcı olacaktır.” olarak belirtti.

Uzakrota olarak bu gelişmeye vesile olmaktan dolayı son derece mutluyuz ve Türk konaklama sektörüne hareketlenme getireceğini düşündüğümüz Bidroom’un son gelişmelerini sizlerle önümüzdeki günlerde paylaşacağız.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe