Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yedi yaşındaki seyahat fırsatları sitesi, özellikle Facebook ile sosyal medyaya her zaman yüksek bir şekilde odaklanıyordu.

Kurucularının dünyayı belirli bir bütçeyle keşfetmek için ipuçları paylaştıkları bir seyahat bloguyla başlayan site, Facebook, YouTube, Instagram ve Twitter’da küresel bir takip kazandı.

Facebook sayfası şu anda Cezayir’den Uruguay’a dünyanın dört bir yanındaki 58 ülkeden hayranlara ulaşıyor.

HolidayPirates, Facebook sayfasını kullanarak, birden fazla günlük yayın yoluyla farkındalığı artırmak için, düşük maliyetli seyahat hakkında hayranlarını eğiten ve bilgilendiren ve kendi fırsatlarını tanıtan bir dizi seyahat konusunu ele alıyor.

CEO David Armstrong; “Bu rakam 2011’de yayına başladığından beri büyüyen HolidayPirates için yeni bir aşamaya işaret ediyor.

“Paralarının karşılığını almak üzere harika fırsatlar bulmak için bize güvenen bütün kullanıcılarımıza teşekkür ederiz. Hedefimiz, seyahat fırsatları ve trendler söz konusu olduğunda her zaman en yüksek kalitede içerik sağlamak ve Facebook’ta 10 milyon beğeni almak, ilham verici, viral içerik oluşturmaya devam etmemizi de teşvik ediyor” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz