Hitit’ten 2018’in İlk Yarı Bildirimi: Yeni Havayolu Şirketleri, Ödüller ve Havayolu Endüstrisi 0

Ocak-Haziran ayları arasında, önde gelen havayolu şirketi ve seyahat BT sağlayıcısı, yeni bir havayolu şirketi ile anlaştı. Pakistan Uluslararası Havayolları (PIA) ve Afganistan’dan Kam Air’ı işletmeye başladı. Bu ortaklıklar sayesinde Hitit, Asya’da varlığını sürdürmeye devam ediyor.

Prestijli bir ulusal bayrak taşıyıcısı olarak, PIA anlaşması, Hitit’in tecrübe ve uzmanlığının tüm endüstri oyuncularını nasıl kucaklayabileceğinin dikkate değer bir örneği oldu. Hitit, 2017 yılının aynı dönemine göre gelirini Ocak ayından Haziran ayına kadar% 16 artırırken, FAVÖK% 31 arttı.

Uluslararası derneklerden aldığı ödüllerle tanınan Hitit, 2018’in ilk yarısında havayolu sektöründe ve seyahat BT sektöründe hizmetlerini başarılı bir şekilde genişletmeye devam etti. Hitit’in BT çözümlerini kullanan havayolları, 270 uçaklık bir filo işletiyor. Bu taşıyıcılar 15 ülkeye dayalıdır: Afganistan, Angola, Mısır, Fransa, Almanya, Ürdün, Kırgızistan, Namibya, Nijerya, Pakistan, Suudi Arabistan, Tanzanya, Tunus, Türkiye ve Türkmenistan. Ayrıca, Hitit’in Kalkış Kontrol Sistemi (Crane DCS) Afrika, Asya, Avrupa, Orta Doğu ve ABD dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki havalimanlarında kullanılmaktadır. Hitit’in CEO’su Nur Gökman, şirketin 2018’in ilk yarısındaki başarılarını dile getirirken, “Bu yıl dünya genelinde coğrafi kapsamımızı genişlettik” dedi.

CEO Gökman, Pakistan International Airlines’ın Hitit’in Crane IT çözüm paketini seçen bir başka ulusal taşıyıcı olarak geçişine dikkat çekti. 2018’deki ikinci yeni havayolu şirketi ise Afganistan’ın zorlu pazarında faaliyet gösteren Kam Air oldu. Gökman; “İşimizin şimdiye kadar gelişme şeklinden çok memnunum” dedi. “Hitit ekibi, havayolları IT sektöründe, pazarlamada ve satışta mükemmel sonuçlar teslim etti” diyerek ekledi.

Hitit’in hizmet ve inovasyon alanındaki güçlü performansı, International Transport News tarafından “Avrupa’nın En İyi PSS Tedarikçisi” olarak seçildi ve Hitit CEO’su Nur Gökman, Corporate Vision Magazine tarafından “Teknolojide Yılın En Başarılı Kadın CEO’su” olarak seçildi.

Hitit, havacılık endüstrisine değer katmaya devam ediyor ve IATA tarafından düzenlenen Wings of Change gibi konferansları sponsorluğu ile destekliyor. Endüstri uzmanları Travel Technology Research Ltd (T2RL) ile birlikte çalışarak Hitit, Havayolları için Veri Erişilebilirliği konusunda bir makalenin yayınlanmasıyla Endüstri istihbaratı da sağladı.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.