Hipmunk, Seyahat Planlarını Daha da Kolaylaştırıyor 0

Meta seyahat arama motoru şirketi Hipmunk, 2014 yılında Hipmunk Anywhere uygulamasını başlattı ve ortak kurucularından olan Goldstein bunun daha önce neden kimsenin aklına gelmediği konusunda şaşkın.

Hipmunk-Desktop-Tabs

comScore’un da belirttiği üzere %60lık bir kesim internetten alacağı ürünü araştırmaya önce telefondan başlıyor. Daha sonra satın almaya karar verdiğinizde –ki bu genelde uçak biletleri oluyor- bilgisayara geçiyor ve aramayı tekrar yapıyorsunuz. Fakat birçoğunuzun başına geldiği gibi fiyat artmış ya da o bilet satılmış olabiliyor. Hipmunk Anywhere’in size sağladığı ise bilgisayarınıza veya tabletinize geçiş yaptığınızda yeniden aratmak zorunda kalmıyor oluşunuz. Sekmelerde aramanız saklı tutuluyor ve kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

hipmunk_anywhere_teaser

Hipmunk Anywhere’in çapraz arama platformuna getirdiği çözümün yanındaki bir diğer yeniliği ise otel rezervasyonu için ayrı bir siteye gitmenize gerek kalmayışı. Rezervasyonlarınızı yine bu uygulama aracılığı ile yapabiliyor ve seyahat planlarınızı bir tık kolaylaştırmış oluyorsunuz.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe