Hilton Garden Inn Yeni Otel Açılışlarını Duyurdu 0

Hilton Garden Inn, Louisville, Kentucky ve Jacksonville, Kuzey Carolina’da modern gezginlerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış olan 2 yeni otel açılışını duyurdu. Otel Grubu ayrıca Çin ve Türkiye’deki otel açılışlarının duyurusunu da gerçekleştirdi.

Hilton Garden Inn Louisville, Mall of St. Matthews

Şehir merkezinden yalnızca 15 dakika uzaklıkta olan bu 150 odalı tesis, Derby City’de bulunan Churchill Hipodromu, Louisville Beyzbol Malzemeleri Müze ve Fabrikası ve ünlü Bourbon Kasabası gibi cazibe merkezlerinin birçoğunun yakınında bulunuyor.

Misafirler, Fitness Center’da ter atabilir, kapalı yüzme havuzda serinleyebilir ve 24 saat açık olan Business Center’da çalışabilirler.

Hilton Garden Inn Jacksonville

Kuzey Carolina sahili yakınlarında açılmış olan en büyük otel olarak hizmet veren bu 128 odalı tesis, ülkenin en iyi askeri eğitim tesislerinden biri olan Deniz Kuvvetleri Kampı Lejeune’e sadece birkaç dakika uzaklıkta elverişli bir konuma sahip. 5000 metrekarelik balo salonu, konferanslar, kongreler ve sosyal etkinlikler için de ideal.

Hilton Garden Inn’in Genel Müdürü John Greenleaf, “Büyük ve küçük şehirlerde, ABD genelinde ve tüm dünyada Hilton Garden Inn konuklarımızın bizi istediği her yerde olmaya çalışıyor. Dünya çapındaki tüm mülklerimizde olduğu gibi bu iki yeni otel de aydınlık, canlı, havadar bir deneyimi sunuyor; zengin yiyecek ve içecek sunumları ve olağanüstü konuk deneyimi de bizi diğer lüks otel markalarından ayırıyor” dedi.

Bu yeni otellerden her biri, daha sağlıklı ve daha trend menü seçenekleri, küçük porsiyonlar, birinci sınıf şaraplar, ulusal ve yerel üretim biralar ve el yapımı kokteyller ile tüketicilerin değişen yemek tercihlerini ele alan davetkar yiyecek ve içecek seçeneklerine sahip.

Hilton Garden Inn, son aylarda Çin ve Türkiye’de iki farklı şehirde otel açarak uluslararası alanda da genişlemeye devam ediyor.

Hilton Garden Inn Shangri-La

Tian Shun Time Meydanı ve Çin’in popüler turistik yerlerine sadece birkaç adım uzaklıktaki otel, ideal bir konumda bulunan Tibet tarzı bir otel.

Hilton Garden Inn Kocaeli Şekerpınar

Otel, Kocaeli ili’nin Gebze ve Tuzla sanayi bölgelerinin yakınında, TÜBİTAK yerleşkesine birkaç dakika uzaklıkta bulunuyor.

Bu yeni oteller, Hilton Garden Inn portföyünde bulunan 720+ oteller gibi Hilton’un ödül kazanmış sadakat programı Hilton Honours’un bir parçası.

Tercih edilen Hilton kanallarıyla doğrudan rezervasyon yapan üyeler, zamandan ve paradan tasarruf ederek ayrıcalıklı müşteri indirimi, ücretsiz Wİ-Fİ, puan ve paranın aynı anda kullanılabildiği esnek ödeme seçenekleri gibi en çok önemsedikleri avantajlara erişim hakkı kazanabilirler. Üyeler ayrıca puanlarıyla ücretsiz konaklama da gerçekleştirebilirler. Yine, Hilton Honours açık artırma platformuna erişim sağlayarak benzersiz etkinliklere erişebilir veya puanları ile Amazon mağazalarından alışveriş gerçekleştirebilirler.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe