Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Hertz Transfer Hizmeti için Blacklane ile Anlaştı

Geleneksel araç kiralama firmalarının yeni ortaya çıkan araç kiralama sektörü için rakip olacağını düşünenlerin yeniden düşünmesi gerekecek.

Geçen hafta Berlin Uluslararası Turizm Fuarı’nda açıklanan bir anlaşmaya göre, kiralama devi Hertz temel araç kiralama hizmetine ek olarak yeni bir transfer hizmeti olan Hertz Driver Services’i oluşturdu.

İlk olarak Fransa, İspanya, Almanya, İtalya ve İngiltere gibi bir kısım Avrupa ülkelerinde hizmet vermeye başlayacak olan Hertz Driver Services, online profesyonel sürücü hizmeti sağlayan Blacklane firması tarafından hayata geçirilecek.

Blacklane, Hertz web sitesindeki arama ve rezervasyon hizmetini ele alacak ve ayrıca transfer, limuzin ve sürücü gibi hizmetleri de karşılayacak.

Hertz‘e göre bu ortaklık özellikle havaalanına ulaşım veya havaalanından şehre gitmek için tek seferlik araca ihtiyaç duyan veya araç kullanamayan kişilere hizmet vererek gezginlere kiralama hizmetinden çok daha fazlasını sunacak.

Hertz Grup CEO’su Michel Taride, yapılan bu anlaşmanın kendilerinin gezginlere gittikçe artan oranda kapsamlı ulaşım seçenekleri sunmasını sağlayacağını belirtti.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir