Hertz, 2015 Yılının En İyi Araç Kiralama Şirketi Oldu. 0

Dünyanın ilk araç kiralama şirketi Hertz, 150 farklı ülkede yönettiği 1 milyon araçlık filosu ile sektördeki lider pozisyonunu koruyor.

Hertz, 2015 yılında 25’den fazla uluslararası ödüle layık görülerek başarısını bir kez daha kanıtladı. Hertz Türkiye Genel Müdürü Nur Hidayetoğlu yaptığı açıklamada, “Uluslararası yayınlar olan Global Traveler ve Business Traveler Magazine okuyucuları tarafından “2015’in En İyi Araç Kiralama Şirketi” seçildik. Tüketiciler tarafından bu ödüllere layık görülerek özverili çalışmalarımızın karşılığını aldığımızı görmek çok gurur verici.” 2015’in Aralık ayında açıklanan Travel Weekly ödülleri kapsamında ise Hertz, derginin okuyucuları tarafından 12.kez “En İyi Uluslararası Araç Kiralama Şirketi” seçildi.

Hertz’in Türkiye Genel Müdürü Nur Hidayetoğlu, “Her yıl, uluslararası alanda birçok ödüle layık görülen bir marka olarak araç kiralama sektöründe fark yaratmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 1918’de Amerika’da kurulmuş olan Hertz’in bugün dünya üzerinde geldiği nokta çok gurur verici. Bugüne kadar elde ettiğimiz başarıları önümüzdeki senelerde de sürdürerek sektördeki lider pozisyonumuzu korumayı hedefliyoruz. Hertz Türkiye olarak, 2016 için başlıca hedefimiz Türkiye genelinde açacağımız yeni kiralama noktaları ile şube ağımızı artırmaya devam etmek. Hizmet verdiğimiz tüm noktalarda yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışarak, müşterilerimize mükemmel bir araç kiralama deneyimi sunmak öncelikli hedefimiz. 2016’da hayata geçirmeyi planladığımız birçok yeni projemiz var. Sektördeki büyüme trendine paralel olarak, 2016’da yüzde 25’lik bir büyüme hedefi ile çalışmalarımıza yön veriyoruz. Araç filosu, ciro ve karlılık hedeflerimizi bu doğrultuda belirledik.” şeklinde konuştu.

Hertz Hakkında

1918 yılında Amerika’da kurulmuş olan Hertz, dünyanın ilk uluslarası rent a car firmasıdır. Bugün dünya geneline yayılmış 150 farklı ülkede ve 8000’i aşkın ofisiyle hizmet vermektedir.

Hertz, 90 yılı aşkın köklü geçmişinin yanı sıra dünya genelinde en geniş ofis ağına sahip rent a car firmasıdır.

Türkiye’de 2001 yılından bu yana Asya Nakliyat ve Dış Ticaret A.Ş. çatısı altında faaliyet gösteren Hertz, çoğunluğu havalimanlarında olmak üzere Türkiye geneline yayılmış ofis ağıyla hizmet vermektedir.

Hertz Türkiye, uluslararası kalite standartları ve ulaşılabilir fiyat politikasından ödün vermeden hem günlük yani kısa süreli araç kiralama, hem de uzun dönem filo kiralama hizmetini aynı anda sunan az sayıdaki rent a car firmasından biridir.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.