Hepstar ve Amadeus’dan Afrika için Seyahat Sigortası 0

Uzun süredir beklenen bir seyahatin planlarını yaparken en önemli şeylerden bazılarının eksikliği seyahatinizi gölgeleyebilir. Bunlardan biri de seyahat sigortasıdır. Bu, sadece vize için bir zorunluluk olmanın ötesinde gezginlerin yüksek maliyetli tıbbi giderleri ve bununla bağlantılı diğer hizmetler ve öngörülemeyen aksilikler için de sahip olunması gereken bir şeydir. Seyahat sigortası her seyahat acentasının verdiği hizmetlerin bir parçası olmalıdır ve acentalar gezginlere tam seyahat paketi sunulduğundan da emin olmakla yükümlüdür.

Amadeus aracılığıyla Afrika için rezervasyon gerçekleştiren seyahat acentalarının müşterileri sınırlı seyahat sigortası seçenekleriyle karşı karşıya kalıyorlardı. Bu durum, Afrikalı seyahat acentaları için seyahat sürecinin tümünü tek bir yerden halletme arayışı içinde olan müşterileri açısından da dezavantajlıydı.

Artık, Amadeus ‘un dünyanın dört bir yanından birçok sigorta şirketini bir araya toplama yeteneği sayesinde, Hepstar bu ikileme yönelik olarak eşsiz bir çözüm sağlıyor. Hepstar, Amadeus sigorta sistemine entegre edildi ve Afrika’daki seyahat acentaları ve sigorta şirketleri arasındaki boşlukta bir köprü vazifesi gördü, böylece Afrika için seyahat sigortası satışlarının önündeki engel de kalkmış oldu. Artık, seyahat acentaları çok kolay bir şekilde en iyi bilinen sigorta şirketlerinin seyahat ürünlerine erişebilecekler. Hepsinden iyisi ise sigorta kayıtları seyahat acentalarının yönetsel uygulama sistemleriyle de tamamen entegre edilmiş durumda, yani seyahati gerçekleştirecek kişi ya da kişilerin bilgilerini iki kez girmeye gerek kalmıyor, bu da acentaların daha verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyor.

Hepstar’dan yapılan açıklamada; “Amadeus ile ortak olmaktan çok mutluyuz , bu entegrasyonun anlamı; bütün sigorta tedarikçilerimiz ve Afrika’daki seyahat acentaları büyük bir network’e erişerek kazanç sağlayacaklar. Bu durumun; seyahat acentaları, sigorta tedarikçileri ve en çokta Afrika’daki gezginler için getirisi çok büyük olacak” dendi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe