Hangi Seyahat Firması, Müşterilerine Özel Drone Fotoğrafçısı Sunuyor? 0

Latin Amerika’daki gezginler, tatil fotoğraflarını drone’larla çektirme şansını yakalıyor.

VIP Journeys isimli firma, yeni hizmeti ‘Drone My Trip’ ile “seyahat fotoğrafçılığının paradigmasını değiştirdiğini” belirtiyor.

Latin ve Orta Amerika’da faaliyet gösteren uzman şirket, müşterilerine seyahat planlarını kendilerine özel olarak oluşturma seçeneğini sunuyor ve artık gezginler, gezilerinde bir GoPro/Drone fotoğrafçısını yanlarında götürebiliyor.

VIP Journeys’in kurucularından Michael Eiseman, bu hizmete dair bilgiler verdi: “Fotoğraflar binlerce sözcüğe bedel, ancak videolar çok daha değerli. Bizler ailelere, seyahatlerinin tadını çıkarma fırsatını vermek ve en iyi kareyi yakalamak konusunda endişelenmemelerini sağlamak istedik – çünkü bir Drone My Trip fotoğrafçısı, seyahatlerin her anını, en son drone teknolojisini kullanarak muhteşem 4K çözünürlüğünde kaydediyor olacak.”

Şirket, tatilcilere, kendi kişisel kameralarıyla veya akıllı telefonlarıyla elde etmelerinin mümkün olmayacağı kareler yakalama şansı verdiği düşüncesini taşıyor. Ayrıca müşerilerin, kendilerine gezileri sırasında eşlik eden fotoğrafçının farkına bile varmayacaklarını ileri sürüyor.

Elde edilen görüntüler, ortalama 3-5 dakika uzunluğuna sahip olan, efektlerin ve müziklerin eklendiği, yüksek çözünürlüklü bir klip olarak teslim ediliyor.

Eiseman, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Biz, dünya üzerinde bu hizmeti sunan tek tur şirketiyiz. Bu son derece benzersiz bir hizmet. Çevrimiçi olarak erişilebilen durgun fotoğrafların unutulduğu, değerli zamanın fotoğraf yığınlarını düzenlemekle harcandığı, partilerden karelerin slayt gösterisi olarak sunulduğu ve tatillerin kesintiye uğradığı günler geride kaldı.

“Artık müşterilerimiz rahatlayabilir ve ömürlerinde bir kez karşılarına çıkacak rüya tatile tam anlamıyla dalıp gidebilirler. Bu, birlikte tatile çıkan ve ekran başında veya elde bir akıllı telefon ile harcanan saatleri belki de sınırlandırmak isteyen, yediden yetmişe üyeleri bulunan aileler için ideal bir seyahat ürünü olma özelliğini taşıyor.”

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe