Hamilelikte Seyahati Konuşuyoruz 0

Hamilelik artık eskisi gibi hareket etmeden yatmak demek değil. Hamileyken de rahatça seyahat edebilir ve tatil yapabilirsiniz. Ancak seyahatinizi planlarken doktorunuza danışmanın yanı sıra havayollarının hamileler için kurallarını iyi bilmek gerekiyor. Hamileliğin kaçıncı ayına kadar seyahat edilebileceği, istenen sağlık raporlarının türleri ise her havayoluna göre değişebiliyor. Skyscanner olarak seyahatsever anne adaylarının işini kolaylaştırmak için tüm bu bilgileri bir infografikte topladık.

Hamileyken seyahat etmek hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız anne blogger Özge Lokmanhekim’in Skyscanner için kaleme aldığı Hamilelikte Seyahat İçin 10 Öneri yazısını mutlaka okuyun. Aklınıza takılan başka sorular varsa  6 Ağustos akşamı saat 8-9 arası Twitter sohbetimize katılın, hamilelikte ve çocuklarla seyahat konularında uzman seyahat yazarı Özge Lokmanhekim ile birlikte konuşalım. @SkyscannerTR

emg-323_flying_pregnant_tr_v2_ng_table

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.