HalalBooking.com 2017’de Rekor Kıran Bir Yıl Geçirdi 0

Her yıl iki katına çıkan satışlarını ve cirosunu 8’inci yılda da ikiye katlamayı başardı ve 70’den fazla ülkede on binlerce müşteriye ulaştı.

HalalBooking.com’un CEO’su Elnur Seyidli: “2017 yılı bir başka rekor yılımızdı ve başarılarımızdan son derece gurur duyuyoruz. 2018 yılında başarı öykümüzü devam ettirebilmemizi sağlayacak birçok yeni özelliği müşterilerimize sunmaya başladık” dedi.

AVRUPA & GÜNEY ASYA’DAKi OTEL VE TATİL KÖYLERİNE ODAKLANILDI

HalalBooking.com, otellere bilgi ve fiyatlarını siteye otomatik olarak eklemek için yeni bir teknoloji geliştirdi. 2018 yılı sonunda 10.000 tesisi rezervasyon hizmetine açmak amacıyla konaklama miktarında hızlı bir artış planlanmaktadır. Bunların çoğunun Paris, Roma ve Londra gibi büyük Avrupa şehirlerinde olması beklenmektedir. Ayrıca, İspanya gibi ülkelerdeki plaj tatili yerlerine ve Bosna gibi ülkelerdeki termal ve spa otellerine de bir yoğunlaşma söz konusu olacaktır. 2018’de Malezya, Endonezya, Singapur ve Tayland da dahil olmak üzere bir dizi güneydoğu Asya destinasyonlarının misafirlere sunulması planlanmaktadır.

HB LOYALTY CLUB BAŞLATILDI
HalalBooking.com, Gold, Platinum ve Diamond olmak üzere 3 statü seviyesinden oluşan sadakat kulübü HB Loyalty Club’ın başlatılmasıyla birlikte 2018’e kendine güvenen bir başlangıç yaptı.
HB Loyalty Club üyeliği ücretsizdir ve üyelik HalalBooking.com‘a online kayıt olunarak hemen etkinleştirilebilir. Gold üyeler dünya genelinde pek çok otelde %10’a varan indirimler kazanma imkanına sahiptirler. Müşteriler daha fazla rezervasyon yaparak bir üstteki statü seviyelerine geçebilirler. Misafirlerin statüleri yükseldikçe kullanılabilecekleri indirim oranları artmaktadır. Platinum ve Diamond üyeleri ise %20’ye varan indirim imkanına hak kazanmaktadırlar.

HalalBooking.com‘un CMO’su Ufuk Secgin, “HalalBooking.com‘da gerçekten tüm konuklarımız bizim için çok değerli ve bu nedenle düzenli olarak bizim sitemizden rezervasyon yapan sadık konukları ödüllendirmek için bu özel kulübü yarattık. Sadakat programımızın başlatılmasıyla birkaç gün içinde binlerce kayıt aldık.” dedi.
Gelecekte HB Platinum ve Diamond Loyalty Club üyeleri, katılımcı otellerde kaldıklarında geç check-out / erken check-in, oda upgradeleri, transferler gibi avantajlara erişim gibi ücretsiz hizmetler ve kazandıkları puanları daha sonraki rezervasyonların ödemesinde kullanmak gibi ek ayrıcalıklardan keyifle faydalanabilecekler.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe