Güney Afrikalı Hepstar, Avrupa Merkezini İstanbul’a Açtı 0

Afrika’nın en büyük seyahat acentalarından Travelstart’a bağlı Hepstar, Global hedefleri doğrultusunda Avrupa merkezini İstanbul’a açtı. 

Seyahat sigortacılığı alanında bölgede lider olan Hepstar, online seyahat acentalarına seyahat sigortası konusunda yardımcı olarak deneyimi ve gelirleri en üst düzeye çıkarmak istiyor. Kullanımı kolay API teknolojisini benimseyen benzersiz kişiselleştirme özelliklerine anında erişmenizi ve seyahat acentelerinin sigorta programlarını etkin bir şekilde yönetmelerini ve sigorta satışlarını artırmalarını sağlayan diğer ticari satış araçlarına anında erişmenizi sağlayan firma coğrafi sınırlamalar olmaksızın, dünya çapında sigorta ortaklarının tak çalıştır çözüm ortağı olarak işlem yapmaktadır.

Geçtiğimiz dönemde Amadeus ile ortaklığa giderek tüm Afrika geneline yayılan firma Afrika’daki seyahat acentaları ve sigorta şirketleri arasındaki boşlukta bir köprü vazifesi görmüştü. Türkiye pazarında şu anda Hepfly, Geziko ve Bilet.com gibi şirketlerle çalışan firma önümüzdeki dönemde tüm Türkiye genelindeki online turizm acentalarının sistemlerine entegre olmayı amaçladığını belirtti.

Bu durumun Türkiye’de gelir artırmakta zorlanan online biletleme firmalarına ek gelir sağlayarak büyümelerine yardımcı olacağını düşünüyoruz.

 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.