Guesty, Booking.com İle Doğrudan Entegrasyon Gerçekleştirdiğini Duyurdu 0

Bulut teknolojisi tabanlı mülk yönetimi çözümü Guesty, Booking.com ile doğrudan entegrasyon gerçekleştirdi. Platform; görevleri, iletişimi ve etkinliği tek bir noktada merkezileştirmek amacıyla çalışıyor.

Guesty, tüm mülk yöneticilerine, işletmelerinin tüm yönlerini idare edebilmeleri için tam kapsamlı çözüm sunmak için insan gücü katkısıyla bir araya getirilmiş bulut tabanlı bir teknoloji sunuyor.

Şirket kentsel kısa süreli kiralama sektöründe faaliyete geçti ve bugünlerde tatil amaçlı kiralama sektöründe de büyüme kaydediyor.

Guesty’nin CEO’su ve kurucularından Amiad Soto, gerçekleştirilen entegrasyona dair açıklamalarda bulundu: “Booking.com ile gerçekleştirilen bu entegrasyon, sıralamaları yükseltme becerisi ve listelemelerin dağıtımı ile birlikte tüm mülk yöneticilerimize önemli derecede daha fazla doğrudan trafik ve gelir sağlayacak. Guesty, kullanıcılarımıza yeni üstün entegrasyonlar getirmek ve sektör dahilinde bitmek bilmeyen fırsatlar oluşturmak için sıkı bir biçimde çalışıyor. Booking.com ile gerçekleştirdiğimiz doğrudan entegrasyonu duyurmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bu hamleyi, Guesty’nin tatil amaçlı kiralama pazarına başarılı bir biçimde açılma yolunda bir diğer adımı olarak görüyoruz.”

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.