Uzakrota & Gruppal İşbirliği ile 3 Gece 4 Günlük vizesiz Yunan Adaları turu kazan.

Aşağıdaki formu 7 Şubat 2016 tarihine kadar dolduran 1 Çifte, Gruppal.com’dan 3 gece 4 günlük vizesiz Yunan Adaları hediye!

“Neden bu turda olman gerektiğini gönder”, jürimizin seçimiyle Gruppal’dan hediyeyi kazan.

Jüri Üyeleri

 • Sinem Demir (Gruppal)
 • Gökhan Erdoğan (Uzakrota)
 • Mert Ödemiş (Uzakrota)
 • Emre Türegün (DigitalDrop)
 • Zehra Simay Serdaroğlu (Supernicevisit)

YARIŞMAMIZ SONA ERMİŞTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN.

Gruppal’ı Facebooktan Takip Edin.

ŞART VE KOŞULLAR
 1. Bu şart ve koşullar (“Şartlar”) bavul promosyonuna (“Promosyon”) katılan herkes için geçerlidir.
 2. Promosyon, “Uzakrota” tarafından düzenlenmektedir.
 3. Promosyona katılarak bu Şart ve Koşulları (“Şartlar”) okuduğunuzu, anladığınızı, kabul ettiğinizi ve sunduğunuz kişisel bilgilerinizin Uzakrota tarafından Gizlilik Politikasına uygun şekilde işleme tabi tutulması için izin verdiğinizi onaylamaktasınız.
KATILIM UYGUNLUK ŞARTLARI
 1. Promosyon, Türkiye’de ikamet eden ve 01 Ocak 2016 tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş kişilere açıktır.
 2. Promosyona katılım ücretsizdir.
 3. Uzakrota yöneticileri ve çalışanları ve ayrıca bunların yakın aile fertleri bu promosyona katılamazlar.
 4. Kişi başına yalnızca tek bir katılım kabul edilecektir.
 5. Uzakrota, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bir katılımcının bu koşullardan herhangi birini ihlal ettiğine dair şüpheleri olduğunda bu katılımcının promosyona katılımını geçersiz sayabilir.
NASIL KATILABİLİRİM?
 1. Promosyona katılmak için, yarışma formunu doldurarak, neden Yunan Adaları turunda olmak istediğinizi anlatmalısınız. Katılım metinleri 200 karakterden (boşuk dahil) uzun olmamalıdır.
 2. Katılım metinleri 3 Şubat 2016 (“Başlangıç Tarihi”) saat 15.00’dan başlayarak 7 Şubat 2016 (“Kapanış Tarihi”) tarihine kadar kabul edilecektir. Başlangıç tarihinden önce veya kapanış tarihinden sonra gelen metinler geçersiz sayılacak ve kabul edilmeyecektir. Uzakrota, katılım metinlerinin teknik hatalar nedeniyle gönderilememesi durumunda hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir.
 1. Promosyona katılarak Uzakrota’ya adınızın, görselinizin, resminizin ve katılım metninizin (her hangi bir kısıtlama olmaksızın, tüm metinler, grafikler ve fotoğraflar da dahil olmak üzere) Uzakrota markasının ve işletmesinin promosyonu ve/veya pazarlanması amacıyla kullanımına ilişkin olarak süresiz, münhasır olmayan, telif hakkına tabi olmayan bir kullanım hakkını vermektesiniz.
KAZANANLARIN BELİRLENMESİ
 1. Uzakrota çalışanları ve jürilerinin oluşturduğu bir panel tarafından katılım metinleri aşağıda sıralanan objektif kriterlere göre değerlendirilerek kazanan 1(Bir) kişi belirlenecektir:
 2. Kazanan katılım metinleri 7 Şubat 2016 tarihinden sonra seçilecek ve kazananlar en geç 8 Şubat 2016 tarihine kadar e-posta yoluyla bilgilendirilecektir. Ödülü kabul ettiklerini onaylamaları ve gerekli olabilecek destekleyici bilgileri vermeleri veya gerekli işlemleri yerine getirmeleri için kazananlarla iletişime geçilecektir. Bu bilgilerin Uzakrota’ya ilgili e-postanın alındığı tarihten itibaren 7 (Yedi) gün içinde doğru şekilde verilmemesi durumunda ödül geçersiz sayılacak ve Uzakrota alternatif bir kazanan seçmek üzere seçim sürecini yeniden başlatmayı tercih edebilecektir.
ÖDÜL
 1. Ödül, kazanan 1 (Bir) kişiye Gruppal’ın bir hediyesi olarak 19 Mayıs 2016 tarihinde kullanabileceği çift kişilik Yunan Adaları turunu içerir. Ödülün teslim edilmesinden Gruppal sorumludur.
 2. Ödülün teslim edilmesi, kazananın teslimat için gerekli bilgileri doğru şekilde vermiş olması şartına bağlıdır.
 3. Ödül değeri, başlangıç tarihinde geçerli önerilen perakende satış fiyatına veya pazar değerine dayalıdır. Ödül iade edilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. Bu koşullarda açıklandığı gibi, ödül değerinin dışındaki tüm masraflar kazananın sorumluluğunda olacaktır.
 4. Kazananın, herhangi bir sebeple ödülü veya içindeki ürünü kabul etmemesi durumunda, ödül (veya ilgili ürün) kazanan tarafından alınmış kabul edilecek ve bu ödül (veya ilgili ürün) ile ilgili olarak nakit iadesi veya başka bir tazminat talep edilemeyecektir.
 5. Uzakrota herhangi bir ödülün kabul edilmesinden doğabilecek hiçbir vergi yükümlülüğüne karışmayacaktır ve katılımcılara kazanmaları durumunda bağımsız bir muhasebeciden bu konuda yardım almalarını önerir. Sağlık harcamaları, kayıp bagaj ve diğer ilgili seyahat masraflarını karşılayan bir seyahat sigortasının yaptırılması da dahil belirtilen ödül dışında kalan ekstra tüm işlemler ve masraflar kazananın sorumluluğundadır.
 6. Uzakrota tarafından promosyonla ilgili yapılan tüm seçimler ve alınan tüm kararlar nihai ve bağlayıcı niteliktedir ve bu konuda hiçbir tartışmaya girilmeyecek ve bu yöndeki talepler dikkate alınmayacaktır.
 7. Uzakrota web sitesinde bir değişiklik veya iptal bildirimi yayınlayarak veya bu tür bir bildirimi katılımcılara yazılı olarak göndererek Promosyonu veya bu Koşulları sonlandırma veya değiştirme hakkını saklı tutar.
 8. Uzakrota’nın makul ölçüde kontrolü dışında meydana gelen ve Uzakrota’nın bu koşullarda belirtilen sorumluluklarını yerine getirememesine neden olan olaylar, ihmalkarlıklar ve koşullarda (“Mücbir Sebepler”), Uzakrota bu Mücbir Sebeplerle bağlantılı olarak sorumlu tutulamayacaktır.
 9. İhmalkarlık, sahtekarlık, dolandırıcılık, yanlış yorumlama ve kanunlar uyarınca feragat edilemeyecek sorumluluklar hariç olmak üzere Uzakrota, Promosyon veya ödülün kullanımıyla ilgili olarak kuralların ihlal edilmesi, haksızlık (ihmalkarlık dahil), kanuni sorumlulukların yerine getirilmemesi sonucunda veya başka şekillerde ortaya çıkabilecek kayıp, hasar, harcama, maliyet veya taleplerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir
 10. Bu Koşullar ve Promosyon Türkiye kanunlarına göre yorumlanacak ve Türkiye’deki mahkemelerin münhasır olmayan yargılama yetkisine tabi olacaktır.
tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe