Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Google ve Distribute Travel İşbirliğiyle Tatil Paketi Kıyaslaması Teste Çıktı

Google yeni bir tatil paketini İngiltere’de teste çıkardı. Yeni dikey arama özelliği, arama motorunun kullanıcılarının bir diliminde yılın başından beri kullanılmaya başlandı. Benzer bir servis Avrupa’da ilk kez görücüye çıkacak.

Google üretim yönetimi genel müdürü Richard Holden, halihazırdaki paketlerin büyük yenilik getiren devler olmadığını, Avrupa’nın büyük bir market olduğunu; bu sektörde karar mekanizmaları için çok fazla engel olduğunu ve tatil paketleri için müşteri isteklerinin istekleri olduğunu belirtti.

Her şeyin sonunda müşteri seçenekler arasında seçmeyi ve rahatlığı istiyor. Bu yüzden, bu servis ile halihazırdaki paketlerin arasında büyük bir rol oynanabilir ve daha dinamik bir market oluşturulabilir.

Google endüstri şefi Ruaridh Roberts, Travel Weekly Business Breakfast toplantısında ürünün otel ve uçak aramalarıyla birleştiğini söyledi. Google, halihazırda tatil paketi kıyaslaması zaten yapıyor ve gelecekteki fiyat için tahmin söylüyordu. Distribute Travel ise istenilen hizmetlere göre kişiselleştirerek sunuyor.

İddiaya göre son 28 gün içinde 19 milyon uygulama programı arayüzü isteği var.

Bu sektörde tatil paketlerini müşterilere sunmak, daha iyi fırsatları öne çıkarmak için çok fazla bir inovasyon yapılması. Distribute Travel ise Google ile çalışarak bu yeni arama tekniği ile bir inovasyon sağlıyor.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir