Global Blue’dan Seyahat Severlere Özel Tax Free Mobil Uygulaması 0

Yurtdışından alış yapanların iyi bildiği yapmayanların ise “Tax Free Nedir?” diye sorduğu bu vergi iadesi sisteminin ana aktörü Global Blue, Shop Tax Free uygulaması ile alışveriş yapan ziyaretçilerin yanlarından ayırmayacakları ve kendilerine her aşamada yardımcı olacak.

Amerika’dan, İngiltere’den veya başka bir ülkeden alınan telefon için vergi iadesi sorgulamak başlı başına bir sorun. Yurt dışından gelirken vergi iadesi alarak cihazı çok daha uygun fiyata getirebiliyorsunuz. Peki gideceğiniz şehirde, havaalanında vergi iadesi alabileceğiniz noktalar nereler? Cihazınız için ne kadar vergi iadesi alacaksınız?

Global Blue, dünya genelinde “Tax Free” alışveriş yapan ziyaretçilerin yanlarından ayırmayacakları ve kendilerine her aşamada yardımcı olmak üzere geliştirilmiş SHOP TAX FREE uygulamasını hizmete sunuyor.

Kaynak: Global Blue

Global Blue’nun uluslararası alışveriş yapan ziyaretçiler için kişiselleştirilen dijital tax free uygulaması SHOP TAX FREE hakkında bilgi veren Global Blue Tax Free Alışveriş Ürünlerinden sorumlu Senior VP Tomas Mostany,  “Bu uygulama tax free alışveriş deneyimi sunma hedefimizin en son yeniliğini oluşturuyor. Seyahat edenler artık, Tax Free alışveriş yapmak için ihtiyaç duyacakları her şeyi avuçlarının içinde sunan akıllı bir araca sahipler” diye konuştu.

Üye işyerleri için de bu hizmetin fark yarattığını ve onların kendi müşterilerine perakende sektöründe en iyi tax free alışveriş hizmeti sunmalarını mümkün kıldığını belirten Mostany, “Bu uygulama, müşteri memnuniyeti ve hizmet avantajlarının yanı sıra, daha fazla müşterinin mağazaları ziyaret etmesini, kayıt için daha az zaman harcamalarını, tamamlanan Tax Free iadelerinin sayısının artmasını ve böylece üye iş yerleri için daha fazla gelir elde edilmesini mümkün kılacak” diye konuştu.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe