Uzakrota Gezinomi İşbirliği ile 3 Gece 4 Günlük Yunanistan, Bulgaristan ve Makedonya turu kazan.

Aşağıdaki formu 30 Ocak tarihine kadar dolduran 1 Çift (Arkadaşınızla Birlikte), Gezinomi’den 3 gece 4 günlük Yunanistan, Bulgaristan ve Makedonya turu kazanacak.

“Neden bu turda olman gerektiğini gönder”, jürimizin seçimiyle Gezinomi’den hediyeyi kazan?

YARIŞMAMIZ SONA ERMİŞTİR.

 

ŞART VE KOŞULLAR
1. Bu şart ve koşullar (“Şartlar”) bavul promosyonuna (“Promosyon”) katılan herkes için geçerlidir.
2. Promosyon, “Uzakrota” tarafından düzenlenmektedir.
3. Promosyona katılarak bu Şart ve Koşulları (“Şartlar”) okuduğunuzu, anladığınızı, kabul ettiğinizi ve sunduğunuz kişisel bilgilerinizin Uzakrota tarafından Gizlilik Politikasına uygun şekilde işleme tabi tutulması için izin verdiğinizi onaylamaktasınız. KATILIM UYGUNLUK ŞARTLARI
4. Promosyon, Türkiye’de ikamet eden ve 01 Ocak 2016 tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş kişilere açıktır.
5. Promosyona katılım ücretsizdir
6. Uzakrota yöneticileri ve çalışanları ve ayrıca bunların yakın aile fertleri bu promosyona katılamazlar.
7. Kişi başına yalnızca tek bir katılım kabul edilecektir.
8. Uzakrota, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bir katılımcının bu Koşullardan herhangi birini ihlal ettiğine dair şüpheleri olduğunda bu katılımcının Promosyona katılımını geçersiz sayabilir.
NASIL KATILABİLİRİM
9. Promosyona katılmak için, yarışma web sitesini ziyaret etmeli ve burada açıklanan talimatları takip ederek seyahate çıkarken bavul hazırlamaya ilişkin en iyi ipuçlarını göndermelisiniz. Katılım metinleri 200 karakterden (boşuk dahil) uzun olmamalıdır.
10. Katılım metinleri 22 Ocak 2016 (“Başlangıç Tarihi”) saat 15.00’dan başlayarak 30 Ocak 2016 (“Kapanış Tarihi”) tarihine kadar kabul edilecektir. Başlangıç Tarihinden önce veya Kapanış Tarihinden sonra gelen metinler geçersiz sayılacak ve kabul edilmeyecektir. Uzakrota, katılım metinlerinin teknik hatalar nedeniyle gönderilememesi durumunda hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir.
11. Promosyona katılarak Uzakrota’ya adınızın, görselinizin, resminizin ve katılım metninizin (her hangi bir kısıtlama olmaksızın, tüm metinler, grafikler ve fotoğraflar da dahil olmak üzere) Uzakrota markasının ve işletmesinin promosyonu ve/veya pazarlanması amacıyla kullanımına ilişkin olarak süresiz, münhasır olmayan, telif hakkına tabi olmayan bir kullanım hakkını vermektesiniz.
KAZANANLARIN BELİRLENMESİ
12. Uzakrota çalışanları ve jürilerinin oluşturduğu bir panel tarafından katılım metinleri aşağıda sıralanan objektif kriterlere göre değerlendirilerek kazanan 1(Bir) kişi belirlenecektir:
13. Kazanan katılım metinleri 30 Ocak 2016 tarihinden sonra seçilecek ve kazananlar en geç 31 Ocak 2016 tarihine kadar e-posta yoluyla bilgilendirilecektir. Ödülü kabul ettiklerini onaylamaları ve gerekli olabilecek destekleyici bilgileri vermeleri veya gerekli işlemleri yerine getirmeleri için kazananlarla iletişime geçilecektir. Bu bilgilerin Uzakrota’ya ilgili e-postanın alındığı tarihten itibaren 7(Yedi) gün içinde doğru şekilde verilmemesi durumunda ödül geçersiz sayılacak ve Uzakrota alternatif bir kazanan seçmek üzere seçim sürecini yeniden başlatmayı tercih edebilecektir.
ÖDÜL
14. Ödül, kazanan 1(Bir) kişiye Gezinomi’nin bir hediyesi olarak Nisan 2016 sonuna kadar kullanabileceği çift kişilik Yunanistan, Bulgaristan ve Makedonya turunu içerir. Ödülün teslim edilmesinden Gezinomi sorumludur.
17. Ödülün teslim edilmesi, kazananın teslimat için gerekli bilgileri doğru şekilde vermiş olması şartına bağlıdır.
18. Ödül değeri, Başlangıç Tarihinde geçerli önerilen perakende satış fiyatına veya pazar değerine dayalıdır. Ödül iade edilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. Bu Koşullarda açıklandığı gibi, ödül değerinin dışındaki tüm masraflar kazananın sorumluluğunda olacaktır.
19. Kazananın, herhangi bir sebeple ödülü veya içindeki ürünü kabul etmemesi durumunda, ödül (veya ilgili ürün) kazanan tarafından alınmış kabul edilecek ve bu ödül (veya ilgili ürün) ile ilgili olarak nakit iadesi veya başka bir tazminat talep edilemeyecektir.
20. Uzakrota herhangi bir ödülün kabul edilmesinden doğabilecek hiçbir vergi yükümlülüğüne karışmayacaktır ve katılımcılara kazanmaları durumunda bağımsız bir muhasebeciden bu konuda yardım almalarını önerir. Sağlık harcamaları, kayıp bagaj ve diğer ilgili seyahat masraflarını karşılayan bir seyahat sigortasının yaptırılması da dahil belirtilen ödül dışında kalan ekstra tüm işlemler ve masraflar kazananın sorumluluğundadır.
23. Uzakrota tarafından Promosyonla ilgili yapılan tüm seçimler ve alınan tüm kararlar nihai ve bağlayıcı nitelikedir ve bu konuda hiçbir tartışmaya girilmeyecek ve bu yöndeki talepler dikkate alınmayacaktır.
24. Uzakrota web sitesinde bir değişiklik veya iptal bildirimi yayınlayarak veya bu tür bir bildirimi katılımcılara yazılı olarak göndererek Promosyonu veya bu Koşulları sonlandırma veya değiştirme hakkını saklı tutar.
25. Uzakrota’nın makul ölçüde kontrolü dışında meydana gelen ve Uzakrota’nın bu koşullarda belirtilen sorumluluklarını yerine getirememesine neden olan olaylar, ihmalkarlıklar ve koşullarda (“Mücbir Sebepler”) , Uzakrota bu Mücbir Sebeplerle bağlantılı olarak sorumlu tutulamayacaktır.
26. İhmalkarlık, sahtekarlık, dolandırıcılık, yanlış yorumlama ve kanunlar uyarınca feragat edilemeyecek sorumluluklar hariç olmak üzere Uzakrota, Promosyon veya ödülün kullanımıyla ilgili olarak kuralların ihlal edilmesi, haksızlık (ihmalkarlık dahil), kanuni sorumlulukların yerine getirilmemesi sonucunda veya başka şekillerde ortaya çıkabilecek kayıp, hasar, harcama, maliyet veya taleplerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir
27. Bu Koşullar ve Promosyon Türkiye kanunlarına göre yorumlanacak ve Türkiye’deki mahkemelerin münhasır olmayan yargılama yetkisine tabi olacaktır.