Gezginler İçin İdeal Bir Yol Arkadaşı: Panasonic Lumix TZ30 0

Panasonic’in gezmeyi ve fotoğraf çekmeyi bir tutku olarak gören kullanıcılar için özel olarak tasarladığı Lumix TZ30, kompakt tasarımı ile dikkat çekiyor.

20x optik zoom ve 24mm ultra geniş açılı LEICA lensin birleşimi TZ30’un ayrıntı seviyesi olağanüstü yüksek, nefes kesici fotoğraflar yaratmasını sağlıyor. Lumix TZ30’un 14.1 megapiksel gelişmiş MOS sensörü ve 0,1 saniye Light Speed AF(Otomatik Odaklama) özelliği ile macera dolu seyahatlerin hiçbir ayrıntısı kaçmıyor. Akıllı çözünürlük teknolojisi sayesinde 40x zoom’a kadar çıkabilen Panasonic Lumix TZ30, Venus görüntü işlemcisi sayesinde hem fotoğrafta hem de videoda düşük ışık koşullarında dahi olağanüstü netlikte fotoğraf çekilebilmesini sağlıyor.

Panasonic Lumix TZ30 / ZS20 Full HD 3D Fotoğraf

MP4 formatında Full HD video kaydedebilen ve dokunmatik ekranıyla fotoğraf severlere kolay bir kullanım sunan Panasonic Lumix TZ30, çekilen fotoğrafları haritada işaretleyen GPS özelliği ve dokunmatik LCD ekranıyla kullanım keyfini artırıyor. Panoramik Çekim moduyla kullanıcıların göz alıcı panoramik fotoğraflar çekebilmesini sağlayan Panasonic Lumix TZ30 Yaratıcı Kontrol / Rötuş özelliğiyle de fotoğraflara yumuşak odak, oyuncak efekti ve retro gibi filtre efektleri katabiliyor. Panasonic Lumix TZ30 standart bir USB kablosu ile şarj edilebiliyor. Panasonic Lumix TZ30’un fiyatı ise 1169 Lira olarak belirlenmiş.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe