Geleceğin Seyahat Liderlerini Güçlendiren Küresel Seyahat ve Turizm Ortaklığı Programı (GTTP) 20. Yılını Kutluyor 0

Mahatma Gandi; “Gelecek şu an ne yaptığımıza bağlıdır” demiş, eğer bu eski özdeyiş geçerliliğini koruyorsa, o halde bugün “Küresel Seyahat ve Turizm Ortaklığı Programı” (GTTP)’nin yaptığı iş gerçekten de parlak bir gelecek yaratıyor.

Amadeus, GTTP eğitim programının küresel düzeyde ortağı olmaktan gurur duyuyor. Bu program; yeteri kadar hizmet alamayan toplumlarda öğrenciler için hayat değiştiren sonuçları olan bir program ve öğrencilerin eğitim becerilerinin ve yeteneklerinin geliştirilmesi yoluyla geleceğin seyahat endüstrisini şekillendirmeye yardımcı oluyor.

Kuruluşun; 20 yıl boyunca, seyahat, turizm-otelcilik ve sürdürülebilirlik alanlarında verdiği eğitimlerin, mesleki eğitim alan 2 milyondan fazla lise ve üniversite öğrencisinin hayatını değiştirdiği düşünüldüğünde; bu küçük çaplı bir başarı değil.

Amadeus, yakın zamanda Fransa’da düzenlenen GTTP etkinliğine ev sahipliği yaptı. Bu etkinlikte “Sürdürülebilir Macera Turizmi” ile ilgili araştırma yapan öğrencilerden 22’si seçilerek sunumlarını yapabilmeleri için bir araya getirildi.

Kurumsal sosyal sorumluluk programımızın bir parçası olarak; GTTP gibi kuruluşlarla çalışmak bizim için çok önemli. Amadeus olarak; dünyanın her yerindeki genç insanlara daha iyi ve daha parlak bir gelecek sunabilmesi için GTTP’ye başarılarla dolu 20 yıl daha diliyoruz.

20. yıl dönümü ve günümüze kadar ulaşan kilometre taşlarıyla ilgili daha fazla bilgi almak için GTTP web sitesini ziyaret edin.

Kaynak / Görsel: Amadeus

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.