Gareth Bale Tarafından Desteklenen Mükemmel Uçak Koltuğu, Simba Air-Hybrid 0

Simba Air-Hybrid, insanlara seyahat etmek istedikleri noktalara uçuş yaparken en iyi uykuyu almalarına yardımcı olmak için teknolojiden yararlanıyor.

Nihayet, üzerinde uyuyabileceğiniz bir uçak koltuğu. Londra merkezli yatak üreticisi Simba Sleep tarafından üretilen Simba Air-Hybrid, seyahat etmek istediğiniz noktalara uçuş yaparken iyi bir uyku çekmenize yardımcı olmak için bünyesinde sensörler, hafızalı köpük ve jiroskopik hareket barındırıyor.

Koltuk, Simba Sleep’e göre sıfır yerçekimi pozisyonuna yaslanarak sırt bölgesindeki baskıyı azaltıyor, kan dolaşımını iyileştiriyor ve ağırlıksız ortamı simüle ediyor. Simba, yıllar boyunca edindiği uyku teknolojisini kullanarak, entegre bir müzik sistemini devreye almak suretiyle gürültüyü engellemenin yanı sıra mükemmel uyku için vücut sıcaklığını düzenleyen bir uçak koltuğu (yatak) ortaya çıkardı.

Bu da yeterli değil ise, ürünün üreticileri, daha da derin bir uyku sağlamak için koku füzyonlarıyla bir araya getirilen bir turuncu ışık sistemini koltuğa eklemiş bulunuyor.

Profesyonel futbolcu Gareth Bale tarafından desteklenen firma, koltuklarını uçaklara yerleştirmek için ticari ve özel havayolu şirketleriyle görüşmelerini sürdürüyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe