“FlyVenture” Tüm Sosyal Platformları Bir Oyunda Topluyor 0

Lufthansa Alman Havayolları, “FlyVenture” adındaki mobil oyunuyla Türk mobil oyun pazarında bir ilke imza atıyor ve var olan tüm sosyal platformları bir oyunda topluyor.

Ocak başında oyunun ilk sürümüyle kullanıcılara ödüller kazandırmaya başlayan FlyVenture, hem Andorid hem de iOS sistemlerinde aynı şekilde oynanabilirlik sağlıyor.

Bu sayede hiçbir şart altında azalmayan kullanıcı deneyimle yüzlerce ödül kazanma şansı veriyor.

Kullanıcıların yaptıkları her Check-in, attıkları her Tweet ve sosyal mecralarda paylaştıkları her şeyi kendilerine puan olarak döndürmekle kalmayıp ödülleri de bu yolla dağıtan FlyVenture oyun sistemi tamamen Gamification mantığına dayalı.

Önümüzdeki aylarda online olacak ikinci sürümüyle şu an oyun içerisinde yer almayan diğer sosyal mecraları da maceraya dahil edecek olan FlyVenture, haftalık olarak kazandırdığı onlarca iPad, Lufthansa Travel Set ve sponsor ödüllerine ek olarak oyunun biteceği bir yıl sonunda da iki kişilik yurt dışı seyahatinden oluşan büyük ödülü birinciye hediye edecek.

31 Aralık 2013 tarihine kadar devam edecek olan FlyVenture ile ilgili tüm gelişmeleri facebook.com/flyventure ve twitter.com/lhflyventure adreslerinden takip etmek mümkün.

 

TurizmHaberleri.com

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe