Flightfinder’in Ana Şirketi, Worldpay’i Ortak Seçti 0

Flightfinder’ın ana şirketi olan, Kuzey Avrupalı online seyahat acentesi grubu Uvet Nordic, Worldpay ile şirketin yegane online ödeme sağlayıcısı olması için anlaşmaya vardı.

İsveç menşeili şirket, dünya çapındaki 18 denizaşırı pazarda genişlemeye hazır ve Worldpay’i, şirkete, bütün pazarlarda aynı kalitede ve özelleşmiş bir deneyim sunması konusunda yardımcı olması için seçmiş bulunuyor.

Şirketin göz diktiği ülkeler arasında İtalya, Fransa, Almanya, Birleşik Krallık ve Rusya bulunuyor. Ve Worldpay ile yapılan anlaşma, Uvet Nordic’e bu pazarlarda hem geleneksel hem de yakın dönemde yaygınlaşmaya başlayan ödeme seçeneklerini sunma olanağı tanıyacak.

Uvet Global İşletme Seyahat Grubu’nun bir parçası olan şirket, halihazırda, Flightfinder, Airfinder, Farefinder, FlyUvey, Doodle, Travelstore ve Flygpoolen markaları ile 12 Avrupa ülkesinde faaliyet gösteriyor.

Worldpay yetkilileri, şirketlerinin müşteri verilerine dair içgörüsünün ve yerel harcama alışkanlıklarının “Uvet Nordic’in global stratejisini anlatarak şirketin sunduğu hizmetleri, her ülkede, gezginlerin tercihlerine özel olarak sağlayabileceğini” dile getirdi.

Worldpay’den yetkili isimler, tek bir sağlayıcı ile çalışacak olmasının, Uvet Nordic için, büyümeyi sürdürürken, pek çok pazarda birden fazla ödeme işlemcisi ile uğraşmanın yaratacağı sorunlardan uzak durmak anlamına geleceğini de ekliyor.

Uvet Nordic’in baş yöneticisi Patric Wagenknecht: “Çabamız sadece şirket olarak büyümekten ibaret değil; çabamız, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize, en iyi online alışveriş deneyimini, faaliyet gösterdiğimiz her bir pazarda yerel ödeme çözümleri ve müşteri hizmetleri servisi sunarak sağlamak.”

Worldpay, bu iş için en iyi ortak. Şirket, global bir uzmanlığa ve müşterilerimizin değer verdiği kişiselleştirilmiş deneyimi sunarken uluslararası çaptaki genişlememizi sürdürmek için ihtiyaç duyduğumuz bütün hizmetleri  sunma olanağına sahip bir konumda bulunuyor.”

Worldpay’in seyahat ve havayolları ile global e-ticaretten sorumlu başkan yardımcısı Thomas Helldorff ekliyor: “Günümüzün tüketicileri, uçuş ve otel rezervasyonu yaparken tercih ettikleri ödeme yöntemini kullanmak istiyor.”

Online seyahat acentelerinin karşılaştığı en büyük mücadele, büyümeyi sürdürdükleri sırada kompleks olma durumunu miminumda tutarken her bir pazarda yerelleşmiş bir hizmet sunabilmek.”

“Yılların verdiği uluslararası deneyim ve yerel ödeme davranışlarının noktasal görünümü, Flightfinder gibi şirketlere, kendilerine, müşterilerini, hizmet verdikleri her bir ülkedeki gezginlere, daha kişiye özel ve kullanımı kolay bir online deneyim sunma şansı tanıyan bir biçimde, detaylı bir şekilde anlama konusunda yardımcı oluyor.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.